UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 8 no 9
Re: Granulu katla izvēle.
Autors: igaunis ()
Datums: 08/05/2013 13:32

Es par šiem kombinētajiem katliem esmu dzirdējis ,ka viņiem ir mazāks lietderības koeficients.
Tāpēc es esmu palicies pie tikai granulu katla .

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: specs ()
Datums: 08/05/2013 15:01

... Wrote:
-------------------------------------------------------
> specs. kā Tev iet ar atmaksāšanos? moš esi
> granulu razotni ierīkojis sievasmātes
> vajadzībām, ne sev? kad atmaksāsies?
> .....tagad raujam vaļā loteriju- kuram ātrāk
> atmaksāsies vai kurš ātrāk apkakāsies? ok,
> specs? :D

Cilvēks parasti kļūst nervozs, ja saskaras ar lietām, kuras nesaprot. Zinu, ka daudzpunkts reaģē uz vārdu "atmaksāšanās" kā bullis uz sarkanu lupatu, kaut gan savā ierakstā speciāli to nelietoju, bet tikai ieteicu pievērsties aprēķinam.

Lai nu kā, tad varbūt daudzpunkts var būt tik izpalīdzīgs un paskaidrot ar ko atšķiras siltums, kurš saražots ar 1500Ls vērtu katlu no siltuma, kurš saražots ar 3000Ls vērtu katlu? Vismaz cilvēkiem nebūs jāmokās ar izvēli.

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: luks ()
Datums: 08/05/2013 23:39

Luks, padalies savā pieredzē par to Atmos katlu.

Kādas modifikācijas Atmos katls Tev ir? - DP 14w
Cik m2 jāapkurina? - 130m2
Vai Tev bija vai ir siltumaakumulācijas tvertne? - nē granulu katlam tādu nevajaga ija doma likt bet atrunāja SB
Kāds bija granulu patēriņš ziemā? - 15 kg sutkā mājā 20gradi- nav svarīgi grādi viņš tik ēd vairāk kamēr dabū jauno temp( man datčiki mkatrā istabā ar WIFI)
Kā ar tīrīšanu?Cik es redzēju tam Atmos katlam kad jātīra siltummainis ar tām birstēm tad pats noteikti esi ļoti netirs un visa katlu telpa netīra? - 1 reizi mēnesī pelni ap 1,5 spaiņi deglis tīrs, darbs biš ir ar melnu putekli
Cik Tev maksāja tas katls? - apm 1700ls ar visu degli

BET VISA PAMATĀ IR MĀJAS SIL TI NĀ ŠA NA
ja normāli nosiltināta tad visi katli būs vienādi

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: igaunis ()
Datums: 09/05/2013 12:36

Paldies par informāciju

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: specs ()
Datums: 09/05/2013 22:55

Ieteiktu pievērst lielu uzmanību tam kā katls ir tīrāms, jo granulu pelni ir kā smalki milti un rada baigo šmuci. Ja katlam kaut kas ir jātīra ar birsti un vēl uz katlu telpas pusi, nevis uz iekšu kaut kādas pannas virzienā, tas tas ir galīgi garām un katlu telpa būz melna elle jau pēc pirmās sezonas. Man pašam ir Moderator Eko25 modelis, paziņam Moderator Venta eko. Mana katlu telpa kā jauna pēc divām sezonām, šim melns kambaris. Varat apskatīties katlu shēmas mājas lapā, tad sapratīsiet, kur ir atšķirība.

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: luks ()
Datums: 09/05/2013 23:06

man kačigarka ir tīra kā jau teicu viegls puteklis ir tīrot

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: Gunchi ()
Datums: 03/08/2013 21:32

esmu līdzīgas izvēles priekšā.
nupat vienā mājā redzēju poļu FuWI katlu darbojamies. dīvainā kārtā atsauksmes par šo LV netā nav atrodamas. man palika dikti pozitīvs iespaids par šo grāpi. superkompakts. gudrs. visāda automātika. automātiska aizdedze utt. nav kaprīzs un neprasa uzmanību. vienīgi cena varēja būt zemāka.

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: luks ()
Datums: 05/08/2013 23:30

kā jau teicu man ir čehu ATMOS un esnmu ļoti apmierināts pilna automātika pieber reizi nedēļā granulas un reizi mēnesī iztīri un dzīve liekas baigā haļava

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: A.Strazds ()
Datums: 11/11/2013 11:57

Labdien ,

Esmu Poļu Per eko KSR 15 katla lietotājs (jau 5 sezonas) .

Secinājumi :
+ lēts , vienkārš , kvalitatīvs
- vajag tomēr ar automātisku degļa aizdedzināsanu , citādi tā gruzdēšana(liesmas uzturēšanai) ir par dārgu , gruzd un tērē granulas .

Kopsummā = uz 110 m2 māju , 2,-Ls diennaktī

P.S. ja katlam ir mazais loks , visu laiku darba temperatūra (ap 57 C) tad ir pilnīgi vienalga tērauds /čuguns . Bet tomēr vajag degli ar aut. aizdedzināšanu , tas ekonomēs Jūsu naudu .

Re: Granulu katla izvēle.
Autors: bikubeku ()
Datums: 25/11/2013 00:22

kādu granulu katlu price/performance kategorijā ieteiktu uz 140 kv.m. (1 stāvā siltās grīdas, otrajā - radiatori + karstā ūdens sildīšana)?

tā kā mājā dzīvo vecāki cilvēki, kas ar tehniku ir uz "jūs", tad interesē maksimāli bezrūpīga sistēma (+ bez siltuma akumulatoriem) - tipa, pieber granulas, izber pelnus un aizmirsti.

papildus interesēja komentāri par opop blackstar kompakt / comfort katliem.

cik vispāri ir vēlama automātiskā siltummaiņa tīrīšana (praktiskā un cenas aspektā)?

Pašreizējā: 8 no 9


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******    ******    ******    ******  
  **  **   **     **  **    **  **    **  **    ** 
   ****           **  **        **        **       
    **      *******   **        **        **       
    **            **  **        **        **       
    **     **     **  **    **  **    **  **    ** 
    **      *******    ******    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727