UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: 50 l spiedkatls+ 0,8 kw sūknis- slēgājas ik pēd 4 sek
Autors: Gita Gulbe ()
Datums: 06/12/2012 12:29

Paldies visiem! Jā, pagriežot ventili no spiedkatla sāka tecēt ūdens, nolaidām ūdeni, izžāvējam, nopirkām jaunu membrānu uzlikām ieslēgšanos uz 2 atmosfērām (izslēdzas - pie 3,5), viss iet, izņemot - ta arī nesapratām, kur bija vaina, ka ūdens tika ārā no gumijas - membrānai nekādus caurumus neatradu, bet stiepusies gan viņa bija it kā uz vienu sānu, tipa kā riteņa kamerai pumpa veidojās, tikai lielāka.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **    **   *******   **    ** 
 **     **  **    **   ***   **  **     **  **   **  
 **     **  **    **   ****  **  **         **  **   
 **     **  **    **   ** ** **  ********   *****    
 **     **  *********  **  ****  **     **  **  **   
 **     **        **   **   ***  **     **  **   **  
  *******         **   **    **   *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.