UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Mājas apsardze
Autors: J ()
Datums: 30/10/2015 20:23

Parspīlēti šķiet, man ir bezvadu Paradox -

Katrā sensorā 3 parastās pirkstiņu AA baterijas, cena smieklīga, kalpo kādi 3 gadi. Neskatoties uz snaudu, detektori vienmēr nostrādā pie kustības. 3 gadu laikā nav bijis neviena sakaru pārrāvuma starp detektoru un vadības pulti. Ar elektrības raustīšanu neko atslēgt nevar, jo tur ir autonomais aķītis (bet zinu, ka kreisajiem ražojumiem ar šo mēdz būt problēmas).

Re: Mājas apsardze
Autors: Rakaris ()
Datums: 01/11/2015 00:52

Savulaik pus gadu strādāju par apsardzes iekārtu tehniķi + info no kolēģu pieredzes..... tādēļ man tas viedoklis tāds izveidojies :D

P.S. Paradox arī mēdz būt problemātisks, tajā skaitā vadu sistēmas.
Apsardzes firmas Paradox uzstāda zemās cenas dēļ.

Re: Mājas apsardze
Autors: Rainis ()
Datums: 01/11/2015 14:26

Nestāstiet muļķības par bezvadu sistēmām. Es esmu uzstādījis vismaz 100 viņas, ne jau Made in China no ss.lv, bet profesionālās.

1. Baterijas kalpo 2-5 gadus. Atkarībā cik daudz kustība, cik labs signāls. Nekas tur no baterijām netek, neoksidējas. Baterijas ir speciāla sastāva nevis parastie AA pirkstiņi no Maximas. Var nopirkt elektronikas veikalos. Un kas ir 1x trīs gados nomainīt visas baterijas kopsummā pa 20-40 eiro? Sistēma ziņo, gan uz tastatūras, gan var nosūtīt īsziņu ļoti laicīgi kad viņas iet uz beigām.

2. Bezvadu signālu teorētiski var noslāpēt, BET
-zaglim ir jāzin, kura ražotāja konkrēti sistēma tur stāv +kādā frekvencē viņa darbojas
-sistēmā ir aizsardzība, kura vaktē frekvenci un kā itko pamana iejaukšanos tā nostrādā trauksme, var atnākt īsziņa.
-frekvenci nevar noslāpēt pus sekundē, tas aizņem kādas 5 sekundes, pa to laiku sistēma jau sen nodevusi trauksmi.
-mūsu valstī zagļi ir pārāk vienkārši, lai ar kautkādiem slāpētājiem slapstītos apkārt.

3. Nekādu vadu, tā ir brīvība, var pārlikt citur detektorus, ja vajag jebkurā brīdī.

4. Visa informācija var nākt uz mobilo telefonu - bilde no foto detektora, gāzes noplūde, ūdens noplūde, dūmi/temperatūra, loga atvēršana, kustība, vibrācija, loga izsišana.

Es pēc tam kā uzlieku klientam sistēmu, no viņiem nekad vairs nedzirdu neko, jo sistēma strādā kā pulkstenis un neesmu viņiem vajadzīgs. 5 gadu garantija ar. Galvenais ir uzlikt perfekti pareizi, problēmas rodas nekorekti uzstādītās sistēmās, kad brutāli pieskrūvē kur var/grib nevis vajag un tad brīnās. Visām profesionālajām apsardzes sistēmām ir dažādi kvalitātes/drošības standartu sertifikāti. Pēc cenas var spriest tas ir fufelis vai tiešām apsardzes sistēma. Īsta sistēma maksā sākot no 400 eiro. Privātmājai 500-1000, atkarībā no detektoru skaita.

Neko nereklamēju, neuzstādu vairs.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   ******    *******   ******** 
 **     **  **     **  **    **  **     **  **       
 **     **  **     **  **               **  **       
 **     **  **     **  **         *******   ******   
  **   **    **   **   **               **  **       
   ** **      ** **    **    **  **     **  **       
    ***        ***      ******    *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727