UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Katla siltumnesējs - eļļa.
Autors: soseds2 ()
Datums: 10/08/2013 00:33

Ja to visu izdotos praksē izveidot ok. Bet ja šī sistēma nedarbosies un no drošības viedoķļa būs neatbilstoša, tad milzīga nauda vējā. Sistēma būtu veidojama no metināmiem veidgabaliem un armatūras, speciāliem vārstiem, kas paredzēti augstām t'.Es labāk ieguldītu standarta apkures sistēmā, uzsvaru liekot uz dārgāku un ekonomiskāku katlu.

Re: Katla siltumnesējs - eļļa.
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 10/08/2013 14:45

Raugi, es domāju, ka sasaistei katls un siltummainis, kur cauruļvados ir eļļa speciālu vārstu nebūtu nepieciešams, jo ja eļļā nav kavitācijas, tad man augšējā uzkaršanas robeža nav būtiska, galvenais nodrošināt pareizu izplešanās tvertnes aprēķinu. Apakšējā robeža....?... man nav skaidrs aprakstos, kas nodrošina koroziju katlā, tas būtu kondensāts, kuru veido iztvaicētais mitrums no kurināmā, vai citi faktori. Aprakstos minēts, ka eļļai ir vājāka siltumnoņemšanas spēja, salīdzinot pret ūdeni, tātad tas nozīmē, ka iekšējai katla sistēmai jāuzkarst vairāk nekā ūdens gadījumā un tādejādi varam izvairīties no tāda ērma, kā Landomat21 lietošanas..., kam jānodrošina katla atpakaļgaitas ūdens temperatūras uzturēšnana virs 72 grādiem.

Re: Katla siltumnesējs - eļļa.
Autors: JanisJnais ()
Datums: 12/08/2013 19:43

Kondesātu katlā veido sadegšanai nepieciešamā gaisa un kurināmā mitrums, kas kondesējās uz katla "aukstjām" sienām. Tāpēc katlos laiž iekšā siltu ūdeni lai tas netecētu vai arī taisa ņeržas katrlus un taisni cenšās tecināt. Augstā temperatūrā bez gaisa apstākļos varētu pārvērst gāzē duadzus materiālus, īpaši plastikātus. Plastikāts vispār ir ideāls kurināmais jo tajā ir 0% mitruma.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  **      **  ********  
 **        **        **     **  **  **  **  **     ** 
 **        **        **     **  **  **  **  **     ** 
 ******    ******    **     **  **  **  **  ********  
 **        **         **   **   **  **  **  **        
 **        **          ** **    **  **  **  **        
 ********  ********     ***      ***  ***   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727