UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Akas dzilums
Autors: @K_Dzerve ()
Datums: 29/09/2013 13:19

Hey. Izraka man aku , bet pazuda udens akā. sākām pētit, izrādījās akas dibenā māls bija. Izrakām mālu 1,5m zem groda, tagad ir dzeltena smilts. Pēc cik m apmēram ir ūdens ?

Re: Akas dzilums
Autors: Pavels.O ()
Datums: 29/09/2013 15:52

man zemesgabalā ap 1 metru dziļumā ir ūdens, citiem ir savādāk.
P.S. jautājums ir no sērijas kas?kur?kad? neko nepasaka un tagad jautājums, kur ir mans ūdens?

Re: Akas dzilums
Autors: K_Dzerve ()
Datums: 29/09/2013 16:15

1m dziļumā noteikti nav dzeramais ūdens , bes tas tā.
Ko tad vēl vajag zināt ? Vietu ? Limbažu novads Vidrižu pagasts, ir bijuši vairāki rīkstnieki šarlotāni utml viens tas TOTIS ir vispār noziedznieks . izspieda 100ls un ūdens kā nav tā nav ! Ne pateica cik m ne kā teica ka sabīdijis āderes ir utt.
Ticibas nav

Re: Akas dzilums
Autors: khe ()
Datums: 29/09/2013 18:00

Vai tuvumā nav kāds avots, vai dūksnājs, kur ūdens, tad pēc tā apmēram var spriest kāds apkārtnē gruntsūdens līmenis. Pazuda tāpēc, ka māls noblīvējas gar grodiem un nenāk vairs tie virsūdeņi iekšā. Grodus uz leju diez vai iekustināsi. Daži lej tādus remonta grodus, kas iet metrīgajos iekšā un turpina dziļāk ar tādiem rakties, bet tajos gan ir pašauri... Vai aka nav kalnā? Kāds dziļums akai?

Re: Akas dzilums
Autors: Pavels.O ()
Datums: 29/09/2013 18:48

Nesaprotiet nepareizi manis teikto, kā var no nekurienes zināt kāda ir grunts un kur ir ūdens dzīslas.
Tagad gruntsūdeņi visur ir augsti, bet nu tos pieskaitīt dzeramajiem arī nevajadzētu.
man gruntsūdens ir visur, bet kādus 20 gadus atpakaļ ūdeni ņēmām no 4,5 m spices, kādus 7 gadus ūdens bija normāls - pastāvīgi, tad pēkšņi pazuda, dzinos visur līdz 6 m līdz māla slānim un ūdens nebija. Tagad ir dziļurbums, pirmais ūdens slānis bija 17 m, tad 32 m.
Rokot aku parasti ~ 6-8 m jābūt kaut kādam ūdenim.
P.S. vieta arī daudz ko dot (vai ko Jūs domājāt, ka Latvija ir vienā 0 līmeņa plaknē???) vai tā ir piekraste vai Vidzemes vidiene.

Re: Akas dzilums
Autors: @K_Dzerve ()
Datums: 29/09/2013 19:24

Man ir dīķis kādus 100m no akas tajā ūdens ir mums te visiem kaimiņiem vidējais dziļums ir 13grodi, ar grodiem ir tā ka man tēvs nez kādā sakarā bija pasūtijis remkomplekta grodus kas nav 1m bet 80 cm. Aka sanāk kalnā jo māja ir kalnā . pašlaik aka ir ap 10m dziļa, Grodi sāk sēsties līdzi jau .

Re: Akas dzilums
Autors: @K_Dzerve ()
Datums: 29/09/2013 19:27

Nu man tie pirmie 9m bija tīrs māls tagad esmu uzracies līdz tādai dzeltenai smiltij , kas paliek gaišāka bet nav vēl mitruma , vai nav iespējams apskatīt kādu karti ar tām ūdens dzīslām ?

Re: Akas dzilums
Autors: Pavels.O ()
Datums: 29/09/2013 20:10

ir karte Maskavas ielā, Rīgā, bet domāju ka tas ir maksas pasākums un diez vai būs jēdzīga akas rakšanā, bet lūdzu
[www.meteo.lv]



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 29/09/2013 20:11, labojis Pavels.O.

Re: Akas dzilums
Autors: Pavels.O ()
Datums: 29/09/2013 20:12

links ačgārni kopējas, bet mājaslapā ir ģeoloģija -> pazemes ūdeņi

Re: Akas dzilums
Autors: mosys ()
Datums: 29/09/2013 21:42

ja ir Android viedtālrunis, tad vari ar šo pamēģināt:
[www.puma.lu.lv]

Vai palīdzēs nezinu, bet vismaz neko nemaksā....

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **    **  **         ********  
 **     **  **        ***   **  **    **   **     ** 
 **     **  **        ****  **  **    **   **     ** 
 **     **  ******    ** ** **  **    **   ********  
  **   **   **        **  ****  *********  **        
   ** **    **        **   ***        **   **        
    ***     ********  **    **        **   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727