UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 15/04/2015 14:17

Vēl evohome var dabūt, ir daži komplekti palikuši pāri. Uz rudeni jau ies pa normālām cenām.

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 18/02/2016 12:33

Kas interesējās par apkures regulēšanu un iespējām to darīt internetā var noderēt šī lapa [info.mytotalconnectcomfort.com]

Re: Apkure internetā
Autors: jaunakais ()
Datums: 21/02/2016 10:48

Kādu automātiku ieteiktu, ja es vēlos uzzināt esošo apkures katla temperatūru (nevis regulēt)? Cik tas var maksāt?
Tātad apkures katlā uzkāpj temperatūra, piemēram, 90C un man atnāk sms, lai varu doties prom no mājas un atstāt kurošos apkures katlu (kad nav neviena mājās).

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 22/02/2016 13:29

Nestandarta risinājumiem var lietot Rasberry Pi un Arduino. [www.instructables.com]

Re: Apkure internetā
Autors: Rx ()
Datums: 22/02/2016 14:23

Ja jau elektrovadības spec tā saka ka var lietot ...Tad es atradu ka var lietot šo: 2SMT-4A-A

Atrodams te: [www.bieneelectronics.com]
Lapas lejā kontakti Latvijā.
Tabulā ir norāde uz PDF. konkrētāk pastāstīts par iespējām.

Re: Apkure internetā
Datums: 22/02/2016 15:23

Neredzu īpašu jēgu no sms ziņām malkas katlam. Ja pienāk kaut kāda trauksme, tad tā jau ir novēlota, jo jābrauc uz mājām kas paņem laiku. Otrkārt tās īsziņas mēdz nepamanīt sadzīves un vides trokšņos, vismaz es pamanu vairumu ziņas tikai tad, kad profilaksei apskatu tālruni.
Reāli malkas katlu vajadzētu kurināt tikai klātienē un sistēmu izveidot drošu, ja nepieciešams uzliekot kaut kādu automātiku, kurai nostrādājot atveras kāds vārsts vai tamlīdzīgi. Tāda sistēma ir drošāka nekā nestabila ar sms izziņošanu.

Re: Apkure internetā
Autors: Rx ()
Datums: 22/02/2016 15:53

Jā, drošs paliek drošs. Bet apstākļi jau visādi. Manis minētais ar sms pieļauj arī nodot komandas: tas ir, ja labi grib, dod komandu "iemigt". Šā vai tā, informācija ir saņemta, un ko ar to darīt jau cits jautājums....Tāpat , var jau saņemt ziņu, ka nav elektrības...un tad jau atkal cita rīcība.

Re: Apkure internetā
Autors: jaunakais ()
Datums: 01/03/2016 11:09

Man ir labi kaimiņi, kuriem varētu uzzvanīt, lai ielej ūdeni pečkā avārijas gadījumā. Protams, ja katls vēl nav paspējis uzvārīties, turpretī, ja katls uzvārījies, tad jau ir bīstami kaut ko glābt. Visticamākais, ka tāda strauja dzēšana beigtos ar katla deformāciju.

Uz doto brīdi man ir termorelejs, kurš padod signālu durvju zvaniņam, kas sāk nepārtraukti zvanīt, ja katlā uzkāpusi piem. 90 C. Bet šī sistēma strādā tikai tad ja esmu mājās. Patiesībā tāds zvana signāls ir ļoti noderīga lieta, jo nav jābaidās par katla uzvārīšanos. Pie iekuršanas aizmirtas savlaicīgi pievērt durtiņas, var kurināt uz max jaudu utt.

Pēdējo divu gadu laikā man nav bijuši nekādi nepatīkami gadījumi, bet tāpat kaut kā negribas aizbraukt prom kurošos katlu, jo katla uzstādīšanas sākumā piedzīvoti dažādi nepatīkami gadījumi.

Re: Apkure internetā
Autors: penalty ()
Datums: 01/03/2016 16:03

Dargo Honeywell neviens neperk. Bet darba plans jaizpilda. Un tadl reklama reklama. Ir 3 x letaki varjanti par piedavato.

Re: Apkure internetā
Autors: JanisJanis ()
Datums: 03/03/2016 11:27

Vislētākā automātika ir tad, kad tās nav un nav vajadzīgs. Labi siltinātā, blīvā mājājā ar ventilāciju var neregulēt apkuri vispār. Nodoršina turpgaitas temperatūru 22'C līmenī un viss. Tās telpas, kas atdziest zem 22'C sāks "ņemt" siltumu no siltumnesēja, uzsilstot siltuma atdeve apstāsies. Vienīgi jāmāk uzbūvēt māju, kuru var apkurināt ar apkures turpgaitas temperatūru 22'C. Manā eksperimentālajā būvē sanāk, ka līdz +2'C ārā varu iztikt bez apkures, bet vēl ir ko izlabot. Un un ja nav apkures tad nav ko automatizēt.

Dažriez lēti var būt arī labi.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********  **    **  **    ** 
 **     **  **     **  **        ***   **  **   **  
 **     **  **     **  **        ****  **  **  **   
 ********   **     **  ******    ** ** **  *****    
 **         **     **  **        **  ****  **  **   
 **         **     **  **        **   ***  **   **  
 **          *******   ********  **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727