UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Pazudusi elektrība daļā dzīvokļa
Autors: Elektro ()
Datums: 26/11/2013 21:55

Konkrētajā dzīvoklī tiešām bija pazudusi nulle, kaut kur savienojuma vietā ( kuru "gudri" elektriķi rūpīgi paslēpuši).

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **      **  ********  
  **   **    **  **    **   **   **  **  **  **     ** 
   ** **      ****      ** **    **  **  **  **     ** 
    ***        **        ***     **  **  **  **     ** 
   ** **       **       ** **    **  **  **  **     ** 
  **   **      **      **   **   **  **  **  **     ** 
 **     **     **     **     **   ***  ***   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.