UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: meerkat ()
Datums: 19/08/2014 11:21

Kadi īsti ir riski un sekas, ja liek divas apkures ierīces (krāsnis/kamīns) uz vienu cuku dažādos stāvos? (iecerētas modernās krāsnis ar āra gaisa padevi un puslīdz hermētiskām durtiņām)

Agrāk bija ķieģeļu krāsns un podiņu krāsns viena zem otras un esot brīvi lietotas bez problēmām. Tagad abas jau ir nojauktas, tiek plānota jauna apkure un ir jāliek čaula. Čaulu licēji gan saka, ka divus pieslēgumus uz vienu cuku liks tikai tad, ja noklausīšos lekciju par to, ka tas nav atļauts un ka var iesist dūmus + būs problēmas ar ugunsdrošības aktiem.

Tādēļ intersēja tīri praktiski - kādas ir tās sekas? Dūmu iesišanās vai tas arī notiek bezgala reti pie neveiksmīgas laikapstākļu sakritības?

Un kā ar atvērto kamīnu + moderno krāsni viena stāva ietvaros? Ja abi iet uz vienu cuku un atvērtajam kamīnam ir vien (noteikti ne baigi hermētisks) šīberītis, tad ir kādi riski ar dūmiem/monoksīdu?

Re: Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 19/08/2014 11:50

Pretrunā ar LBN 231-03 39.punktu

Re: Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: bern ()
Datums: 19/08/2014 15:29

Mani arī šis interesē! Manā gadījumā daudzdzīvokļu mājā mana dzīvokļa iepriekšējais īpašnieks bija nogrāvis krāsni, neaiztaisot dūmvadu. Sākoties apkures sezonai, pilna istaba ar dūmiem no apakšējā dzīvokļa krāsns! Šoruden likšu atpakaļ to krāsni, nekas cits man neatliks kā slēgties klāt pie tā paša dūmvada! Atjaunojot krāsni dūmus atpakaļ visticamāk nesitīs, bet tāpat gribētos zināt kādi ir riski!

Re: Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: Ahmed Malik ()
Datums: 08/02/2023 19:59

Drive from the pump to the pressure boiler is as good as new for the door companies boca raton fl

pump, the second addition to the system bought in the store will run out immediately.

Re: Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: protuprotu ()
Datums: 09/02/2023 18:33

Pirmajā stāvā krāsns, otrajā Jotul. Nu jau kādus gadus 30 viss darbojās.

Re: Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: uweissnat ()
Datums: 11/04/2023 04:58

Tas mani arī interesē! Manā gadījumā manam daudzdzīvokļu nama dzīvoklim iepriekšējais īpašnieks bija izņēmis krāsni bez skursteņa aizblīvēšanas. Istaba ir piepildīta ar dūmiem no krāsns apakšējā dzīvoklī, sākoties apkures sezonai! Šoruden taisos pārmontēt krāsni, un būšu spiests aiztaisīt to pašu skursteni. Atjaunojot krāsni, dūmi, visticamāk, neatgriezīsies, taču es arī vēlētos uzzināt, kādi ir riski! geometry dash

Re: Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: kiricowell ()
Datums: 11/12/2023 05:35

I'm very happy about this because it taught me a very important and useful lesson. It taught me to value what other people share so I can lessen the stress in my life <a href="[ageofwargame.io">age] of war</a>

Re: Divas krāsnis, viena cuka: riski?
Autors: kiricowell ()
Datums: 11/12/2023 05:36

This is very interesting, and you're a very good writer. I've subscribed to your feed and look forward to reading more of your great posts age of war



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **              **  **     ** 
  **   **   **        **              **  **     ** 
   ** **    **        **              **  **     ** 
    ***     ******    **              **  ********* 
   ** **    **        **        **    **  **     ** 
  **   **   **        **        **    **  **     ** 
 **     **  ********  ********   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727