UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Viessmann siltumsuknis
Autors: kakss ()
Datums: 10/12/2005 00:34

Vai gadijuma kads nav saskaries ar Viessmann siltumsukniem? Gribetos dzirdet kadas atsauksmes, it ipashi pa modeli Vitocal 300.

Re: Viessmann siltumsuknis
Autors: zxv ()
Datums: 10/12/2005 01:46

dārgs

Re: Viessmann siltumsuknis
Autors: kakss ()
Datums: 12/12/2005 18:52

Ar kādām izmaksām apmēram ir jārēķinās par Viessmann 3000 ar jaudu 8Kw (nerēķinot aukstā kontūra izmaksas)?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **  **    **  ********   **    ** 
 **    **  **  **  **  **   **   **     **  ***   ** 
     **    **  **  **  **  **    **     **  ****  ** 
    **     **  **  **  *****     **     **  ** ** ** 
   **      **  **  **  **  **    **     **  **  **** 
   **      **  **  **  **   **   **     **  **   *** 
   **       ***  ***   **    **  ********   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.