UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 25/01/2015 22:06

Diemzheel no tiiriishanas neizbeegt jebkuraa gadiijumaa!Lai arii kaads cietaa kurinaamaa katls buutu.Patreiz mocos ar centraalapkures kamiinu un arii tas ir jaatiira un daudz biezhaak.Cik kvadraatus Tu apkurini un kaads videejais pateerinsh shoziem granulaam?

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: AndrisL ()
Datums: 25/01/2015 22:30

Māja 85m2, 1 stāvs. Dzīvoju kopš augusta sākuma. Uz doto brīdi kopējais granulu patēriņš ir 1533kg. Ar granulām tiek sildīts arī karstais ūdens. Siltums mājās - temperatūru iekštelpās nepateikšu, taču staigāju šortos, krekliņā un basām kājām, sieva gan zeķēs un garās biksēs.

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 25/01/2015 22:50

Jaasaka kad loti labs raadiitaajs! Vismaz saliidzinot ar manu sakurinato brikeshu daudzumu un pavadiito laiku ik paaris stundas vinjas piemetot.Man arii ir 100l kombineetais boileris kursh paraleeli no sitemas silst.Man ir 75m2 kopeja platiba.Cik esmu izmekleejis neko piemerotaku par Fu Wi katlu neesmu atradis.Protams ir dadzi kas noliek shos polju katlus ,bet neesmu dzirdejis ne no viena lietotaja ipashi sliktas atsauksmes.Tapec ari mana izvele ir par labu shim.Ja nav noslepums ,kur Tu iegadajies sho katlu?Es skatijos poljos vinji ir leetaaki.Neesmu gan reekinaajis cik izmaxaa man celsh tur un atpakal.

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: AndrisL ()
Datums: 25/01/2015 23:27

Man ir 140l kombinētais boileris. Granulu patēriņš pa tiešo ir atkarīgs no telpas/mājas nosiltinājuma, bet manai 85m2 platīvai katls ir par jaudīgu (pirkts 145m2 apkurei), strādā gandrīz minimālajā 4.7KW režīmā. Tavam dzīvoklim 9KW modelis būtu laikā, ja vien ir labi nosiltināts. Atcerējos - katlam par skaļu strādā šneks - var dzirdēt dienā/naktī, ja nav aizvērtas durvis uz katlu telpu.
Un tā tīrīšana reizi mēnesi reāli kaitina, bez melnām rokām neiztikt.
Citādi sūdzību nav - ber granulas kādas gribi 6 vai 8mm (bēru tikai gaišās) sadedzina bez problēmām.

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 25/01/2015 23:40

Es ari domaaju 9kw ir pietiekoshi jo viss pilniibaa ir nosiltinaats.Paldies Tev par dalishanos pieredze!Tad nu uz nakosho apkures sezonu plans ir skaidrs!Veelreiz atkartoshos ,bet peec taa kamiina kurinaataaja darba reizi menesii tiiriishana izklausaas tiirais niex ;) unplus veel naktiis nav jaaceljaas piemest kko kamiinaa.Shiis paaris sezonas esmu nomociijies ar vinju liidz vemshanai...

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: ruknārs ()
Datums: 25/01/2015 23:52

Ir tirgošanā arī granulu kamīni, kas tieši ir paredzēti uzstādīšanai istabā, virtuvē. vienīgi tas bunkurs nebūs tik liels kā normālam granulniekam, reizi dienā noteikti jāpieber. kautkādā bodē vienreiz pētiju, izskatijās tā neko, automātika arī, cirkulācijas sūknis pat iebūvēts. apkurināmās platības bij līdz 150 m2.

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: marex ()
Datums: 26/01/2015 00:11

Esmu arii taadus papeetiijis!Mazliet gan baida taads apstaaklis kaa serviss un rezerves daljas.Vismaz ieprieks pieminetajam FU WI katlinjam visas rezerves daljas ir pieejamas un tas man shkiet nav mazsvarigi!Patiesiba ir loti gruti atrast to zelta viduscelju jo man ir taads mazliet nestandarta variants :(

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: AndrisL ()
Datums: 26/01/2015 00:17

Es pirms tam dzīvoju dzīvoklī ar centrālo apkuri un neko netīrīju, tāpēc tīrīšana reizi mēnesī liekas kā papildus neērtība.
Savu granulu katlu pirku Intersolā. Tā kā cenā bija arī servisa pakta, būs jāpaaicina Intersola pārstāvis uz vienu tīrīšanas reizi. Lai parāda, kā var ērti katlu tīrīt. :)
Te var vairāk palasīt par uzstādīto FuWi katlu: [gimenesmaja.blogspot.com]

Re: Granulu katls dzivojamajaa telpaa!?
Autors: zigmars ()
Datums: 26/01/2015 20:17

Man liekas, ka 6mm granulas deg jo vienkārši to degšanas "porcijā" ir vairāk nekā 8mm. Tāpēc palielinās degšanas laukums.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **    **   *******   **    ** 
 **         **   **    **  **   **     **   **  **  
 **          ** **      ****    **     **    ****   
 ******       ***        **      ********     **    
 **          ** **       **            **     **    
 **         **   **      **     **     **     **    
 ********  **     **     **      *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727