UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: ūdens skaitītāja problēma!
Autors: Dindirin ()
Datums: 04/12/2015 17:24

man centrā, 7.stāva augstumā nav nekādi 4bar. reizēm ir pat -1bar, proti, krāns aktīvi iesūc gaisu

Re: ūdens skaitītāja problēma!
Autors: khe ()
Datums: 06/12/2015 13:20

Kura puse boilerim ir atslēgta ar lodveida ventiļiem? Varbūt situācija, ka pirms karstā ūdens skaitītāja uzliktais(obligātais) pretvārsts laiž cauri atpakaļ ūdeni.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******    **     **  **    **   *******  
 **   **   **    **   **     **  ***   **  **     ** 
 **  **    **         **     **  ****  **  **     ** 
 *****     **   ****  **     **  ** ** **   ******** 
 **  **    **    **   **     **  **  ****         ** 
 **   **   **    **   **     **  **   ***  **     ** 
 **    **   ******     *******   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.