UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 7
Re: siltuma akumulators
Autors: Martins. ()
Datums: 06/10/2016 07:04

Man ari liekas ka jaiet. Vins bus atveries un viss ok. Bet nezinu. Man divi meistari teica ka termovarsts ir lielaks skerslis par sukni.

Re: siltuma akumulators
Datums: 06/10/2016 07:31

Neies caur termostatisko vārstu pašplūsmā, vismaz pilnīgi noteikti ne pietiekoši. Noteikti jāliek apvads sūknim un termostatam. Apvadā pareizi būtu likt sūkni un temovārstu, bet taisnajā līnijā atrodas tikai pretvārsts - tad avārijā paštece notiek stabili un pietiekami.
Sūknim īsajā lokā būtu jāislēdzas jau no katla starta brīža, lai aizspiestu pretvārstu.

Re: siltuma akumulators
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 06/10/2016 09:18

Beidziet te filozofēt ko un kā, bet paskatās kādas shēmas piedāvā katlu un vārstu ražotāji.

Re: siltuma akumulators
Autors: Martins. ()
Datums: 06/10/2016 13:24

Ja var ludzu iemet linku.
Jo soreiz gribas kaa pienakas lai meistars uztaisa.

Re: siltuma akumulators
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 06/10/2016 14:17

Paprasi mātei googlei "termovārsta montāža" izmetši viss kas ir. Sākot ar atmos un beidzot ar dārgajiem kunzel! standarta shēmas ir pilns internets.

Re: siltuma akumulators
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 06/10/2016 14:37

Un meistars, kas nezin, kā īso loku ar termovārstu un pašteci taisa, ir jādzen cik ātri var. Izņēmums protams, ja meistars esi pats

Re: siltuma akumulators
Autors: Rx ()
Datums: 06/10/2016 15:44

Lasiet un pētiet kaut vai šeit: [www.sinvia.lv]
Konstruktīvi arī no krāsns viņi ( Sinvia KB) rekomendēja slīpi montēt uz akumulatoru cauruli. Labāks cēlējspēks...

Re: siltuma akumulators
Autors: JanisJanis ()
Datums: 07/10/2016 01:43

Jāatrod man bildīt kur apvadā iebūvēts sūknis bet pretvārsta nav! Liekot sūkni slīpi pretvārsts nav vajadzīgs. Sūknis ap stūri nepumpēs.

Re: siltuma akumulators
Autors: Martins. ()
Datums: 07/10/2016 07:57

Meistars kurs lika teica lai liek Ups.
Tad nepieversu tam uzmanibu, bet tagad sakot izprast sistemu saprotu, ka pareizak butu bez papildus iekartām.
Tagad jasamekle, kurs varetu partaisit man to mazo loku.
Man mazais loks tagad sadi izskatas. Bez ta balansiera tikai.
[cotlix.com]

Re: siltuma akumulators
Autors: Skeptiķis ()
Datums: 08/10/2016 13:18

Protam, ka muļķu drošas sistēmas (bez elektrības) ir foršas, vai jūs tiešām gatavojieties, ka tagad paliksit bez elektrības uz veselu nedēļu.
Es savai sistēmai uzliku UPSi un nedomāju, ka tagad sistēma ir nedroša. Ja sistēmu sataisa uz pašteci, tad ko jūs dariet ar radiatoru sūkni? Liksiet kaut ko ar roku darbināmu?
Un kā jūs ledusskapi nodrošiniet pret elektrības pazušanu?
Uzskatu, ja elektrība ir pieslēgta, tad kaut ko projektēt, lai tas strādātu bez tās, ir jau matu skaldīšana.
Tas ir tāpat, ka skaļi paziņot, ka ķīmiskos tomātus es vairs neēdīšu, tagad tos audzēšu pats, bet turpināt smēķēt cigaretes 1 paciņu dienā.

Pašreizējā: 3 no 7


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **     **  **      **  **      ** 
 **   **   **     **  **     **  **  **  **  **  **  ** 
 **  **    **     **  **     **  **  **  **  **  **  ** 
 *****     **     **  **     **  **  **  **  **  **  ** 
 **  **    **     **   **   **   **  **  **  **  **  ** 
 **   **   **     **    ** **    **  **  **  **  **  ** 
 **    **   *******      ***      ***  ***    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727