UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 8
Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: vgy7 ()
Datums: 10/08/2006 06:33

Tauta saka ka jālasa papīri, īpaši tie uz kuriem virsū uzrakstīts vārds TĀME.
Kamēr projekts nav uz mana galda, es par izcenojumiem diskutēt vispār netaisos.
Gāzesvada izmaksas neietekmē zāles krāsa, bet gan caurplūde, spiediens, ieguldes dziļums un tas, kādas komunikācijas jāšķērso (ceļa seguma atjaunošanas izmaksās seguma veids cenu būtiski nemaina)
Nezinu neko par Viesmann, VIESSMANN firmas ražotie C klases sadzīves gāzes aparāti Latvijā maksā no 500 līdz 3000 Ls un automātikas bloks arī būs no kādiem 60 līdz 600 Ls.

vai tik to cenu nebūs atkal ieteicis LPG reklamētājs 'Posted by: T. (IP Logged)', kurš piedāvā cisternu cenas nepaintresējoties pat par to kubatūru un izpildes veidu

vgy7

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: IneseX ()
Datums: 10/08/2006 16:27

Vapon
I togo 5000 LVL. Un kāds vēl saka, ka siltumsūknis ir dārgs?
Biete
Cik maksā 1t granulas? Vai nebija 80 Ls? Tātad janvārī samaksāji 120 Ls? Hmm, es par savu siltumsūkņa apkuri nepabeigtai mājai (bez ārējās apdares) 80 Ls tajā pašā janvārī kopā par visu elektrību (170 kv apkurināma platība). Piegāju klāt tikai lai iestādītu temperatūru!

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: T. ()
Datums: 10/08/2006 17:02

Es gaazes cisternu reklameetaajs? :D :D :D
Nu nee... nav man nekaada sakara ar to, ja neskaita, ka pats kurinu ar LPG un neesmu apmierinaats deelj ljoti lielaas cenas.
Taa ka bez uzbraucieniem!
T.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Ans ()
Datums: 10/08/2006 17:07

Zibenim klibo matemātika, elektrības 2 kW nebūs 1 santīms, bet 10 ,
līdz ar to "tūtē" pārējie aprēķini, tie 5000 Ls nepietiks 11 gadiem,
bet tikai labi ja divus izvilks .... :)

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: vgy7 ()
Datums: 11/08/2006 04:54

T.
Es gaazes cisternu reklameetaajs?
Nu nee... nav man nekaada sakara ar to, ja neskaita, ka pats kurinu ar LPG un neesmu apmierinaats deelj ljoti lielaas cenas.
Taa ka bez uzbraucieniem!

Tas nav uzbrauciens, jo kā gan var uzbraukt tam, kas maskējas?


Mazs pārpratums: manā uztverē T. nekādīgi nevar reklamēt gāzes cisternas, jo no tām nekā nesaprot, bet tas viņam netraucē reklamēt LPG - vienu no visneizdevīgākajiem sašķidrinātās gāzes izplatītājiem un iekārtu montētājiem.
Firma ar nosaukumu Latvijas Propāna Gāze pēdējo piecu gadu laikā jau nomainījusi ne vienu vien īpašnieku, bet tās darbībā īpašas izmaiņas nav novērotas. Es personīgi zinu ne vienu vien LPG klientu, kas ir atteicies no viņu pakalpojumiem, neskatoties uz šī pasākuma diezgan iespaidīgajām izmaksām.
LPG ir tikai viena no daudzjām firmām, kas nodarbojas ar sašķidrināto gāzi.

vgy7

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Biete To IneseX ()
Datums: 11/08/2006 07:13

Viss jau pareizi, tikai platība man lielāka. Pēc vienkārša aprēķina m2 siltuma izmaksas ir līdzīgas. Protams komforts ss ir lielāks, tāpat kā dabas gāzei. Tikai uzstādīšanas izmaksas ir dažādas, vismaz tad, kad es to darīju.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: To vgy7 ()
Datums: 11/08/2006 07:27

Ko dari forumā, te vienkārši cilvēki apgrozās, kam Viesman ir tas pats VIESSMANN. Ja nevari saprotamā valodā sniegt padomu, tad ko velti ambīcijas cilā? Palasi pats savus komentārus - tie nav uzbraucieni? Baigais gudrītis

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Valdis1 ()
Datums: 11/08/2006 07:37

IneseX, cik sen ir uzmontēta iekāta, kāda un cik izmaksāja materiāli + darbs?

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Viktors ()
Datums: 11/08/2006 15:57

Vienkāršiem cilvēkiem vajadzētu saprast ka konkrētu atbildi speciālists var sniegt tikai uz konkrētiem jautājumiem. Cilvēki gadiem apgūst savu tiešo specialitāti un citos jautājumos netēlo pārgudrniekus.
Tikai uz konkrētu jautājumu konkrēta atbilde, un ja cilvēks nespēj atļauties atstāt kautvai savu e-pasta adresi, lai varētu konkretizēt informāciju, tad uz savādāku atbildi lai necer.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: v_t ()
Datums: 11/08/2006 18:41

ss uzstādīšanas cenas?
ss - 4000 - 4500
šļauka zemes kontūram ap 0,80 ls/m - tātad 500 (nelielai mājai, protams, mazāk. un otrādi) metru rullis - 400 ls
spirts - polipropilēnglikols - 0,90 ls/l. bet!, tiek šķaidīts ar ūdenu 1/2 vai 1/3. tātad 500 metriem vajag ap 500 litru rasola. šeit runa iet par 150 - 200 ls.
apsaistes materiāli (caurules, savienojumi, krāni, atgaisotāji, izplešanās trauks) sūkņa uzstādīšanai - maximāli 100 ls.
iekārta un materiāli 4700 - 5200.

kontūru var ierakt vasaras dienas laikā. (vajag traktoru + 2 šļaukas rullētājus - pats un kaimiņš)
siltumsūkni var pieslēgt darba dienas laikā. rūpīgi. nesteidzoties.

man šķiet, ka ss uzstādīšana nav slikti apmaksāto pakalpojumu sarakstā.

Pašreizējā: 2 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   ******   ******** 
 **    **  ***   ***  **        **    **     **    
     **    **** ****  **        **           **    
    **     ** *** **  ******    **           **    
   **      **     **  **        **           **    
   **      **     **  **        **    **     **    
   **      **     **  ********   ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727