UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 8
Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: ITi to VGY7 ()
Datums: 11/08/2006 20:36

Forums nebūs tā vieta, kur rasīt konkrētu un precīzu atbildi. Varjau būt ka vgy7 esi speciālists ar speciālu izglītību, bet ja kautkas nebūs tā, no tevis neko nepaprasīs. Te nespeciālists var gūt kopējo priekštatu par viņam interesējošām lietām. Konkrētas atbildes sniedz speciālists, par to saņam naudu un arī atbild par saviem vārdiem. Vai Tu savas zināšanas, kas iegūtas ilgu gadu laikā, par kurām maksāta nauda tagad dali pa pliku velti? Vai arī vienkārši gribi būt gudrītis? Palasi V_T, nekonkrēta atbilde uz nekonkrētu jautājumu, bet kopējs priekštats par cenām ir. Neņem ļaunā :)

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: T. ()
Datums: 11/08/2006 22:35

Klau, vgy7, tu tachu esi idiots, ne?
Paraadi kur es esmu teicis, ka LPG ir kruta, ka to vajag izveeleeties?
Es iemetu aptuvenaas izmaksas, jo intereseejos nesen par to un zinu.
Es nepretendeeju uz to, ka esmu baigias spechuks shajaas jomaas, bet peec taviem komentiem var spriest, ka tu gan pretendee, kaut arii taa neko nepasaki.
Laikam esi taa sauktais profesionaalais idiots, kas zin visu, bet citiem jau neko neteiks, jo visi citi ir duriki?
Piss off!

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: vgy7 ()
Datums: 12/08/2006 03:58

Ja jau jums forums ir vajadzīgs tukšu salmu kulšanai, lūdzu.
Tie kurus intresē speciālista viedoklis, tādu arī meklē, bet kas šeit uzturas inkognito, lai ar turpmāk vārās savā sulā.
Es savu laiku zināšu kā izmantot.

vgy7

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: ITi ()
Datums: 12/08/2006 08:49

Palasot TAVUS komentārus nekas cits kā salmi prātā nenāk. Iepriekš rakstītie komentāri ir par lietu, bet šie pēdējie - vai tev kāds uz varžacīm kāp? Ko dod e-pasta adrese, ja man vajag spečuka padomu un amatnieku, tos nu noteikti es nemeklēšu forumā. Šodien materiāli un darbs maksā pārāk dārgi lai tā vienkārši experimentētu. Ja kādam ir vēlēšanās nosvilināt, uzlaist gaisā vai nopludināt savu māju tad tā ir cita lieta. Sorry

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: IneseX ()
Datums: 14/08/2006 16:00

To Valdis
Man siltumsūknis kopā ar kontūru un uzstādīšanu maksāja 6000 Ls. Nerakām paši ar kaimiņu, uzticējām firmai.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: agnija3 ()
Datums: 14/08/2006 22:07

IneseiX
Uzraksti lūdzu uz manu e-pastu 2aga@#$%&inbox.lv,man būtu daži jautajumi par siltumsūkni.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Biete ()
Datums: 15/08/2006 05:03

Man granulu sistēma izmaksāja 2000 latu - bez mājas (radiātoriem, trubām u.t.t). Starpība 4000, domāju, ka par 30 minūšu darbu nedēļa tā ir pieklājīga summa.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: IneseX ()
Datums: 15/08/2006 19:57

Biete
Nu redz, nav jau tikai 30 min. darbs nedēļā. Tev jau tās granulas jāsagādā, jāglabā kaut kur. Un pie tam izmaksas reāli apkurei sanāk augstākas, kā mēs jau noskaidrojām. Un vairāku gadu laikā tas sāk atmaksāties. Apkope arī granulu katlam vajadzīga, nolietojas, izdeg kaut kas... Un tas vēl pieļaujot, ka tiešām tu piegāji janvāra salā reizi nedēļā uz 30 min, par ko tiešām neticas - tepat forumā stipri atšķirīgas atsauksmes ir bijušas, no kā varu spriest, ka tās 30 min. ir tikai reklāmas prospektos... Starp citu, tas sanāk 26 stundas gadā...
Nu bet gaumes jautājums. Es jau nespiežu likt siltumsūkni.

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: Biete ()
Datums: 15/08/2006 22:45

Jā, četras darba dienas gadā (kautvai septiņas) un četri tūkstoši...Janvārī tverne pietika 5 dienām. Es neapgalvoju, ka granulas ir labākais kurināmais. Man nepatīk būt par kurinātāju, bet neesmu pret kamīnu vai kādu citu līdzvērtīgu iekārta. Starp citu arī ss nolietojas...

Re: Kadu apkuri labak izveleties?
Autors: kuzmic ()
Datums: 16/08/2006 16:39

Inese X
Varbūt esmu palaidis garām, bet saki lūdzu, kādu firmu izvēlējies un kāds siltumsūknis?

Pašreizējā: 3 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    *******         **  **      **  **     ** 
 **     **  **     **        **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **               **  **  **  **  **     ** 
 ********   ********         **  **  **  **  ********* 
 **         **     **  **    **  **  **  **  **     ** 
 **         **     **  **    **  **  **  **  **     ** 
 **          *******    ******    ***  ***   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727