UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Silto gridu varsti NO vai NC
Autors: Silto gridu varsti NO vai NC ()
Datums: 14/09/2006 18:36

Jautajums par siltam gridam ar udeni.

Vai kolektora termoelektriskajam varstam bez sprieguma labak palikt vala vai ciet? Tistj kadu piediznu likt NO vai NC (normali atvertu vai aizvertu)

Re: Silto gridu varsti NO vai NC
Autors: rs ()
Datums: 15/09/2006 16:20

pilnīgi vienalga manuprāt. Liela daļa vārsti ir universāli(Viega,Roth)-izņemot ārā dažus ķeburus, mainās no NC uz NO



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******    *******   ********        ** 
 **     **  **     **  **     **  **              ** 
 **     **  **     **         **  **              ** 
 **     **   ********   *******   ******          ** 
 **     **         **         **  **        **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **    ** 
  *******    *******    *******   ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.