UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
boileri FAGOR (+/-?)
Autors: enigma ()
Datums: 16/09/2006 04:04

ir kaads iegaadaajis shaadu aparaatu vai varbuut vienkaarshi ir kaut kas zinaams par shiis firmas izstraadaajumiem?

plaanojam te pirkt Fagor CB-100N boileri. nez, cik labs, cik slikts saliidzinaajumaa ar Ariston, Elektrolux...

Re: boileri FAGOR (+/-?)
Autors: Urla ()
Datums: 16/09/2006 18:47

Fagoru ražo tajā pašā rūpnīcā kur Electrolux, mazliet atšķirās tikai dizains, tā ka izlem pats. Man ir Electrolux darbojas jau 3gadus.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **      **  ********   ******  
 **     **  **        **  **  **  **        **    ** 
 **     **  **        **  **  **  **        **       
 ********   ******    **  **  **  ******    **       
 **     **  **        **  **  **  **        **       
 **     **  **        **  **  **  **        **    ** 
 ********   ********   ***  ***   ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.