UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
LODVEIDA APKURES AKUMULATORS
Autors: MARBIS ()
Datums: 04/02/2007 22:18

KĀPĒC NETAISA LODVEIDA APKURES AKUMULATORUS, JO TĀDIEM TAČU IR MAZĀKI SILTUMZUDUMI? VAI TĀPĒC, KA DAUZ VIETAS AIZŅEM? :)

Re: LODVEIDA APKURES AKUMULATORS
Autors: EjTakTu ()
Datums: 05/02/2007 15:30

Tāpēc, ka šamējais ripo apkārt pa māju. :D Lietotājs nevar šamējo noķert, lai uzliktu siltumizolāciju. ;)



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********  **     **  **     **        ** 
 **  **  **  **         **   **   **     **        ** 
 **  **  **  **          ** **    **     **        ** 
 **  **  **  ******       ***     **     **        ** 
 **  **  **  **          ** **    **     **  **    ** 
 **  **  **  **         **   **   **     **  **    ** 
  ***  ***   **        **     **   *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.