UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
kā izbūvēt (ievilkt) t.s. lokālo e/tīklu
Autors: IMHO ()
Datums: 20/03/2007 21:32

respektīvi, maijā latvenergo pievelk elektrību līdz zemesgabalam un uzstāda to elektrosadales kasti. a ko tālāk - jāmeklē atkal, kas projektē un ievelk elektrību zemesgabalā? varbūt kāds var ieteikt kādu lētāku variantu/projektētāju/vilcēju ?

Re: kā izbūvēt (ievilkt) t.s. lokālo e/tīklu
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 20/03/2007 22:48

Jebkurš sertificēts elektriķis.
kautvai kāds no šī saraksta [leb.tcnet.lv]
tur gan nav koordinātes :(, bet var pārbaudīt vai džekam ir sertfifikāts vai nav

Re: kā izbūvēt (ievilkt) t.s. lokālo e/tīklu
Autors: IMHO ()
Datums: 21/03/2007 15:16

paldies !



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **  **     **  **    **   *******  
 **   **         **  ***   ***  ***   **  **     ** 
 **  **          **  **** ****  ****  **  **     ** 
 *****           **  ** *** **  ** ** **   ******** 
 **  **    **    **  **     **  **  ****         ** 
 **   **   **    **  **     **  **   ***  **     ** 
 **    **   ******   **     **  **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.