UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Kanalizācijas un ūdens ievadi būvējot pamatus...
Autors: Cilvēks ()
Datums: 21/05/2007 19:39

Būtu pateicīgs par padomu, kā pareizi izveidot kanalizācijas un ūdens ievadus liekot pamatus. Firmas traucēt nav vēlēšanāsm jo plēš 10 ādas. Cik un kādien jābūt slīpumiem...

Re: Kanalizācijas un ūdens ievadi būvējot pamatus...
Autors: SAK ()
Datums: 21/05/2007 22:31

Hugo Bruno Šterns - Santehnika savrupnamā - tas ir tas kas tev ir vajadzīgs! :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **  **        ********   *******  
  **   **   **  **  **  **        **        **     ** 
   ** **    **  **  **  **        **        **        
    ***     **  **  **  **        ******    ********  
   ** **    **  **  **  **        **        **     ** 
  **   **   **  **  **  **        **        **     ** 
 **     **   ***  ***   ********  ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.