UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Elektroapkures katls. kur iegadaties?
Autors: spilvens ()
Datums: 10/11/2007 20:07

Un naakoshgad kljuus par veel 30% daargaaks :D
Taa kaa siltumsuuknis preteeji parastajam elektriskajam katlam atmaksaasies veel aatraak.

Re: Elektroapkures katls. kur iegadaties?
Autors: Juris_F ()
Datums: 11/11/2007 21:12

Cik var noprast, tur vinai mājai 2 saimnieki, vai pat vairāk, kuri kaut ko nav sadalījuši, izņemot apkures sistēmu, un vienam tikai palikuši radiatori ar caurulēm. Šogad gan jau vairs nav laika uztaisīt skursteni utml.

Re: Elektroapkures katls. kur iegadaties?
Autors: auseklis ()
Datums: 24/11/2007 18:49

Varbūt var uzstādīt gaisa siltumsūkni? elektrība tērēsies 2-3 reizes mazāk? www.siltumnieks.lv

Re: Elektroapkures katls. kur iegadaties?
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 25/11/2007 04:04

auseklis iespārda :) 2-3 reizes :), tb līdz maskavai ir 2000-3000 km :).


Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    *******    ******   ********   ******** 
 **    **  **     **  **    **  **     **  **    ** 
 **               **  **        **     **      **   
 **         *******   **        ********      **    
 **               **  **        **           **     
 **    **  **     **  **    **  **           **     
  ******    *******    ******   **           **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.