UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: siltaas griidas
Autors: osiss ()
Datums: 28/12/2007 16:20

Zigiic.
Varu pateikt tikai vienu- Ja Tev būs malkas apkure, tad akumulatoru uzstādi- nenožēlosi, jo tikai tas pie tiešās sadegšanas vai koksācijas tipa katla nodrošinās visērtāko ekspluatāciju un vienmērīgāko temperatūru Tavā mājā.
Pats esmu pētījis daudzas apkures sistēmas un beigu beigās izveidojis sev tādu ar kuru esmu apmierināts.

Par akumulatoru- ja ieliksi 100l uz vienu mājas kvadrātmetru- vajadzētu pietikt.
Man ir gan grīdas kontūri, gan radiatori, kuri ir pieslēgti netieši pie apkures katla, lai nenotiktu krasas temp svārstības ar grīdas Temp., jo Herz atpakaļgaitā ievietotie ventīļi ir precīzi, bet nav ātri. pie 0 līdz -5 grādi āra Temperatūras grīdā laižu 28 grādus remdenu ūdeni, kas nodrošina 22 -23 grādu istabas temperatūras (Māja- koka karkasa- ~110 m2 apkurināmā platība.) otrā stāvā radiatori-, kuriem pietiek ar 35 grādu Temp- mazāk pagriezt nevaru, jo neļauj tā pati Herz galva, kurai rūpnīcas teorētiskie iestatījumi ir no 35- 70 grādi (Būtu zinājis, būtu licis grīdu galvu ar 20-50 grādu amplitūdu, jo domāju, ka varētu laist radiatoros arī 30 grādos, jo patreiz radiatoriem silst kāda 1/5 no visas tā platības.

Vēl pievērs uzmanību ar ko tiks sagatavots siltais ūdens - vai tas būs akumulatorā iebūvēts, vai ārējs kombinētais, vai arī elektriskais sildītājs.

Ja ir papildus interese- vari rakstīt uz mailu- varu nosūtīt arī kādu bildi.

apkures katls- Dakon Dor25d (katlsjāpērk ar maksimāli lielu jaudu, ja ir akumulators, lai varētu akumulatoru piedzīt maksimāli īsā laikā.
Apkures akumulators- Sinvia KB specpasūtījums, 3.1 m augsts ar iebūvētu siltā ūdens tvertni 250l. (LAI UZKURINĀTU NO 25 GRĀDI LĪDZ 85 GRĀDI nepieciešamas izkurināt 3 kurtuves jeb 4 stundas. ja ārā no 0 līdz -5 grādi, tad diennaktī kurināšanai jāpavada 2,5-3 stundas.

Lai veicas.

Ieteikums uzklausīt draugus paziņas, kuri reāli ekspluatē sistēmas- un uzklausīt un izsvērt par un pret, nevis klausīties reklāmas un lasīt reklāmas bukletus, jo 'brīnumus negaidi un atceries, lai iegūtu konkrētu daudzumu siltumu ir jāpatērē konkrēts daudzums resursu.

Re: siltaas griidas
Autors: zigiic ()
Datums: 28/12/2007 22:37

paldies par izsmeljosho atbildi!!! njemshu veeraa, tikai man liekas ka 100l uz maajas kvadraatmetru buus taa padaudz, ja man maaja 140m2 tad sankaak ka man vajag 14000 litrus. nav kur tik daudz uzglabaat. veel problema taada ka katlutelpa 4m2, par cik veel nav sienas samuureetas, vareetu uz virtuves reekjina dabuut klaat veel kaadus 2m2.

Re: siltaas griidas
Autors: JanisJanis ()
Datums: 28/12/2007 22:58

2x1000l buus Ok. Tikai peerc labu akumulatoru. Pameklee eBay vaacu razhojumu tas buus leetaks nekaa Sinvias vai Grobinas bet 100% kvalitatiivaaks. Ar raveejsleedzi utt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  **     **   ******  
 **        **     **  ***   ***  **     **  **    ** 
 **        **     **  **** ****  **     **  **       
 ******    **     **  ** *** **  **     **  **       
 **        **     **  **     **   **   **   **       
 **        **     **  **     **    ** **    **    ** 
 ********   *******   **     **     ***      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727