UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Darbs
Autors: Tedijs ()
Datums: 16/06/2008 20:52

Sveiki varbūt kāds var dalīties pieredzē par elektromontiera darbu norvēgijā? Kādas atsauksmes, reālie attalgojumi, sadzīves dardzība! Varbūt kāds var ieteikt kā tur vislabāk nokļūt?

Re: Darbs
Autors: Laimonis1 ()
Datums: 17/06/2008 11:53

Vai tad tedij norvēgija ir tā laimes zeme?

Re: Darbs
Autors: kačaks ()
Datums: 17/06/2008 18:36

veči es ar gribu norvēģijā!!!

Re: Darbs
Autors: PĀRDEVĒJS ()
Datums: 20/06/2008 19:31

varu piedāvāt uz norvēģiju alga 900Ls pēc nodokļu nomaksas



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   ******   **     **  ********  **      ** 
       **  **    **  **     **  **        **  **  ** 
       **  **        **     **  **        **  **  ** 
       **  **        **     **  ******    **  **  ** 
 **    **  **         **   **   **        **  **  ** 
 **    **  **    **    ** **    **        **  **  ** 
  ******    ******      ***     ********   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.