UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: EjTakTu ()
Datums: 03/09/2008 22:07

vidusskolniekam
var bāzt žiletes vai hanteles, novietot dažādos attālumos, jaudu nekādu nedabūsi. Akumulātora uzbūve ir savādāka. Vismaz sīrupu vai sulas koncentrātu pievieno. A ja tomēr gribās siltumu iegūt, nāksies vien arī španungu pievadīt. Es jau zinu, ka mūsdienu mācību materiālos pilns ar tādiem uzdevumiem kā "no punkta a līdz punktam b ir 3km. Cik gadu vecmāmiņai?" Takš nevajag mēģināt šamējos ieviest dzīvē...

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: maasa ()
Datums: 04/09/2008 09:50

Būs jālej sistēmā iekšā vien tas speciālais sķidrums, piemēram Beril VIP.

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: vidusskolnieks ()
Datums: 04/09/2008 13:38

To, ka žiletes strādā katrs ir pārliecinājies. Vai te, gadiījumaā, nav kāds, kurš ir skolā gājis un zin kādu formulu? Lai nav pa tukšo jāeksperimentē. Ja ūdenim slikta vadāmība, var jau virsmu palielināt. Tā nu ir vismazākā problēma. Drīzāk jau tas, ka biezumi veidojas un palaikam jānomaina tas ūdens.

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: uldisj ()
Datums: 04/09/2008 20:27

Sveiki! Laistīšanās ar destilētu ūdeni nedestilētā ūdenī ir pilnīgs sviests, vēl vairāk ūdens kļūst mazspējīgs kaut ko vadīt. Etilēnglikolam un propilēnglikolam ir savukārt ļoti labas siltuma vadīšanas spējas. Vajag varu uzrakstīt visu visiem blīvumiem un šķidrumu viskozitātēm, priekš tā man ir domāta profesionāla darba programma un man priekš sava darba ir visas vajadzīgās datorprogrammas lai es normāli varētu strādāt. Pat orginālajā krievu garantijas talonā ir rakstīts, ka ļOTI IETEICAMS LIETOT SPECIALIZēTO šķIDRUMU. Turēju šo literatūru rokās un izlasīju vēlreiz kārtīgi, bet pēc tām shēmām, kas tur ir uzzīmētas sistēmu var būvēt tikai un vienīgi Krievijā, vecā labā pašplūsmas sistēma, tikai pa vidu vēl iesprauduši cirkulācijas sūkni.

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: sto ()
Datums: 04/09/2008 20:49

Šajā gadījumā es teiktu čista pa latviski:
isjodja iz zrenija materialističeskogo idealizma, ja ignoriruju vsje tendenciji paradoksaļnij iļuzij.

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: massa ()
Datums: 05/09/2008 09:33

uldisj! Vai Jūs nevaretu ieteikt kāda razotāja un kādu konkreti etilēnglikolu labāk izmanot jonu apkures katla sistēmā. Gan jau ka ir kādi labaki un kādi sliktaki, interesēja labākie. Kā arī to izplatītāji.

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 05/09/2008 09:44

uldisj, laikam tev nav pilnīgi skaidrs par to kas ir vadītspēja/mazspēja :).
Ja ūdeni ar destilētā ūdens palīdzību dabū līdz vajadzīgajai vadītspējai(īpatnējai pretestībai), tad par kādu mazspēju vēl te var būt runa!
Pats to visu uz savas sistēmas esmu izmēģinājis, jo pirms liet šo Beril šķidrumu sistēma ir jādarbina ar ūdeni+speciāls piejaukums(arī tas pats galan.ru), kas attīra sistēmu.

[galan.ru]
massa, cilvēks jau deva atbildi, Beril VIP šķidrums!
Un te nav nekāds NESTE vai STATOIL salīdzinājums IMHO!

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: plumber ()
Datums: 05/09/2008 09:57

Tikpat labi var liet "Stafor" Staterm -40 skjidrumu.

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: Uldisj ()
Datums: 05/09/2008 11:51

Man gan liekas otrādāk, nevajaga jaukt specšķidrumus priekš sistēmas tīrīšanas ar siltumnesēja šķidrumiem.

Re: Elektrodu (jonu) apkures katli
Autors: aae ()
Datums: 05/09/2008 14:27

plumber Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tikpat labi var liet "Stafor" Staterm -40
> skjidrumu.


plumber, kad Staforā konsultējos ar jonu katlu uzstādītājiem, viņi teica, ka Staterm tieši NAV piemērots jonu sistēmām :) Skat, arī aprakstu viņu mājas lapā:
[www.stafor.lv]
=======================
STATERM -40” – tas ir universāls siltumnesējs ar sasalšanas temperatūru -40˚C, izmantojams visa veida apkures sistēmās , izņemot ar jonu katliem.
=======================

Ja nu vienīgi ar "Staterm" Tu biji domājis to viņu speciālo šķidrumu jonu katliem...?

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **      **   ******    ******  
 ***   ***  **        **  **  **  **    **  **    ** 
 **** ****  **        **  **  **  **        **       
 ** *** **  **        **  **  **  **        **       
 **     **  **        **  **  **  **        **       
 **     **  **        **  **  **  **    **  **    ** 
 **     **  ********   ***  ***    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727