UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
elektriba
Autors: karluha ()
Datums: 11/10/2008 14:10

interisee taads jautaajums.Projekteshanas firma uztasiija el piesleeguma projektu jaunbuuvei. taalaak visu nosuutiija latvenergo. latvenergo atsuutiija man liigumu kur ierakstiitas kopeejaas iz,maksas. Interisee vai tas cipars kas tur ir ir vieniigais variants, vai ir iespeeja kautko mainiit. uz doto briidi iisti arii nesapratu kas man to visu realizees. biju domaajis ka taa firma kas man taisiija projektu, bet taadaa gadiijumaa biju domaajis ka tieshi vinji man piestaadiis reekjinu nevis latvenergo. Uz doto briidi vairs nav taa apmaksas kaartiiba 60%/40%, kur lielaako dalju sedz pasuutiitaajs, paareejo energo?

Re: elektriba
Autors: UMNIKS1 ()
Datums: 11/10/2008 16:20

te kautkas neskan! vispirms jau LATVENERGO PĒC JUSU pieteikuma izstrādā tehn. noteikumus un pēc kuriem tiek veikta projektēšana!!!
60/40 tagad ir atsācis darboties pieteikumiem no septembra vai oktobra prec\izi nepateikšu!!!!

Re: elektriba
Autors: Karluha ()
Datums: 11/10/2008 20:18

taa jau ar bija. 2007 gada juunijaa urakstiiju pieteikumu(tad veel bija 60/40). tad uztaisiija man latvenergo tehniskos noteikumus ar kuriem bija jaaiet pie projekteetaajiem. izveeleejos vienu firmu kas projektee/realizee projektus. shie man uztaisiija projektu, kad biju apmaksaajis projekta izmaksas teica ka taalaak visu doshot latvenergo.laikam atdeva, shodien pienaaca liigums no latvenergo ar gala ciparu. tikai tagad man viss jaasedz 100% apmeeraa. toreiz kad urakstiiju pieteikumu viss tika baigi vilcinaats, saaka taa pa iistam kautko dariit shie tikai shaa gada janvaara beigaas. tad es atgad nesaprotu kas man iisti vilks to vadu-latvenergo vai tie kas tasiija projektu...vai tiks izsludinaats kautkaads konkurss. iisteniibaa gribeetu noskaidrot vai ir iespeeja kautkaadaa veidaa panaakt to ka man jaamaksaa tie 60% jo pieteikumu rakstiiju kad tas veel bija speekaa un nejuutos vainiigs ka tika laiks vilcinats. summa jau ar nav mazaa-nepilni 7000LVL. tagad nezinu vai parasktiit to liigumu vai ir kautkaadas alternatiivas lai vareetu kaut kaa sho summu samazinaat. tehniskajos noteikumos bija apreekjinaatas aptuvenaas paredzamaas izmaksas, kas bija gandriiz uz pusi mazaaksas kaa tagad jaamaksaa

Re: elektriba
Autors: zihers ()
Datums: 11/10/2008 22:22

Par pieslēguma noteikumiem, arī apmaksas kārtību un daļas, vari skatīt kaut vai [eldarbs.com] . Tikai jāņem vērā, ka attiecība izmaksās 60/40 Latenergo veiksmīgi apiet neiekļaujot pietiekamu summu savos aprēķinos, arī tarifa aprēķinā, tā sakot, šajā gadā beidzās līdzdalības izmaksās paredzētā summa, gaidiet nākošo gadu utt. vai maksājiet 100%.

Re: elektriba
Autors: Didims ()
Datums: 12/10/2008 15:49

Ja tiešām atkal darbojas 60/40, tad nekas jau neliedz uzrakstīt pieteikumu no jauna

Re: elektriba
Autors: andisk26 ()
Datums: 12/10/2008 19:57

Tikai atceries vienu ka no šā gada septembra būs krietni dārgāk.

Re: elektriba
Autors: Didims ()
Datums: 12/10/2008 20:42

Kas dārgāk? Celtniecības izmaksas? Ja vēl nav izbūvēts, tad vienalga projekta realizācijas izmaksas būs tādas kā tagad tās ir. Vai domāti kādi citi maksājumi?

Re: elektriba
Autors: andisk26 ()
Datums: 13/10/2008 09:15

Tagad pie tehniskajiem noteikumiem ir izmaksu sadaļā aile ar nosaukumu ''Attiecināmās izmaksas''. Ja man kopējas izmaksas ir 1500 Ls tad no tām 800 lati ir ielikti augstākminētajā ailē. Tās aiziet Latvenergo . Tagad tik pluss ka atkal ir spēkā 60/40. Un tas viss no 1.septembra.

Re: elektriba
Autors: Karluha ()
Datums: 13/10/2008 13:42

man pie tehiskajiem noteikumie attiecinaamaas izmaksas bija rakstitas 4200lvl, mana sedzamaa dalja bija 2520lvl. tagad kad uztaisija projektu un latvenergo atsuutiija apreekjinu, sanaak ka kopeejaas izmaksas 10500, un man jaamaksaa 6300lvl. pirms tam nebiju pamaniijis ka ir ileikts pie apreekjina formulaa 0.6(60%). tad kaa saprats to ka attiecinaamaas izmaksas bija paredzeetas 4200lv, a tagad 10500. vai tieshaam viss gada laikaa taa sadaardzinaajies?

Re: elektriba
Autors: v_t ()
Datums: 13/10/2008 17:19

atkārtošos.
cik gadā saņem valsts ierēdnis miķelsona kungs? vai nebija tuvu pie diviem simtiem?
tautiešiem jāsamet, lai kunga daudzie kuņģi un analās atveres nestāvētu dīkā.
piedošn.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **  ********   **    ** 
 **   **    **  **   **     **  **     **  ***   ** 
 **  **      ****    **     **  **     **  ****  ** 
 *****        **     **     **  ********   ** ** ** 
 **  **       **      **   **   **         **  **** 
 **   **      **       ** **    **         **   *** 
 **    **     **        ***     **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727