UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
cik spoži spīd led lampas
Autors: lulik ()
Datums: 30/10/2008 10:26

Kam ir uzstaditas led (dioda) lampas, padalities , ludzu, ar savu pieredzi.
Vai gaisma no siim lampam ir spilgta?
Es velos istabaa (`40m2) uzstadit 20 led lampas ( katraa 60 diodi) vai ar to pietiks vai papildus bus nepieciesama parasta lampa?

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: rbm ()
Datums: 30/10/2008 13:01

paskaties kada krasa tas diodes spid. nez vai bus ipashi patikami ja istaba vienigais gaismas avots bus balta gaisma.
un uz tik lielu istabu prasas vismaz pec 3 gaismas zonam, lai var izgaismot ari tikai lokali noteiktas vietas.

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Pow ()
Datums: 01/11/2008 01:32

lulik, tas ko tu vēlies ir nenopietni. Normālas LED lampas ir ar 1 vai 3 lieljaudas gaismas diodēm. Gaisma aptuveni 260Lm (CREE LED lampas). Ekvivalentas apmēram 20W halogēnajām. Cena sākot no 25$ par lampu iekš ebay.
Uzstādīju koridorī tādas ar cool white gaismu (jo warm white pie tās pašas jaudas dod nedaudz mazāk gaismas). Ir OK. Dzīvojamajā istabā laikam negribētu. Man tuvāka ir silta gaisma un ar lielu izkliedi. Bet koridoram ir ļoti OK.

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Martini ()
Datums: 16/12/2008 22:32

Man ir ledi koridorā un trepēm kā sekundārais apgaismojums. Iebūvēti sienā 18 cm virs grīdas un pieslēgti kustību sensoram. Ja pa nakti griba pastaigāties, ir OK. Bet 'normālam' apgaismojumam LEDi nav gana jaudīgi :(

20 LED lampas ar 60 diodēm katrā būs taču baisi dārgi...

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: JanisJanis ()
Datums: 17/12/2008 22:40

LEDi apgaismojumam neder, reklamaas un dekorativaam vajdziibaa jaa, bet gaismai ir garaam.

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 17/12/2008 23:34

LEDiem vēl smagi jāattīstās, lai tos varētu pilnvērtīgi izmantot kā kvēlspuldžu aizstājējus.
Es tikai ceru, ka tad kad EU vairs nebūs pieejamas kvēlspuldzes (laikam 2012 gadā) ekonomiskās un LEDi būs pieteikami attīstījušies, savādāk mani nepamet doma iepirkt veco labo lampiņu rezerves tuvākajiem 50 gadiem :-D

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Tuntulis ()
Datums: 22/12/2008 11:04

Es no e-bay pasūtiju GU10 ledinieces ar 80 diodēm katrā, sanāca gab. apm 3Ls, nesūdzos, vienīgi gaisma tāda auksta, nav ierastais dzeltenīgais tonis. Specifikācijā rakstīts ka ir 280Lm reāli gaisma tāda pati kā no 30W halogēnām, tikai elektrību patērē daudz mazāk, piemēram man dzīvoklī ir 25 lampas - halogēnās 25x30W=750W vai 25x50W= 1250W LED 25x3W=75W arī kalpošanas ilgums LED ir daudz augstāks, halogēnās mainīju reizi 3jos mēnešos točna, LED jau gadu darbojās un neviena nav vēl izdegusi

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: zipaks ()
Datums: 22/12/2008 19:46

visādas diodes lēti un ātri var nopirkt te - [www.dealextreme.com]
tas tiem, kam pašiem patīk ķimerēties ar lodāmuru.
DX lielākā priekšrocība ir pircēju apraksti un maziņš forumiņš zem katra piedāvātā produkta.

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 12/01/2009 16:38

ko tauta saka par šo, izskatās iespaidīgi
[www.esmled.eu]

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Pow ()
Datums: 12/01/2009 17:02

Gaismas efektivitāte: 60-70 lm/W
Gaismas krāsa: Dabīgi balta, 6000-6500 K

Nav iespaidīgi. Tādai krāsai lieljaudas LEDi no normāla ražotāja ir vismaz 85 lm/W. Bet nu protams, ja to lampu var dabūt pa 10 Ls, tad ir iespaidīgi.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **         **    **   ******         ** 
 **    **   **    **    **  **   **    **        ** 
 **         **    **     ****    **              ** 
 **   ****  **    **      **     **              ** 
 **    **   *********     **     **        **    ** 
 **    **         **      **     **    **  **    ** 
  ******          **      **      ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727