UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 6
Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: IneseX ()
Datums: 09/01/2009 15:16

Nu kā redzams piedāvājums liela. Ņem to, kas pašai sķiet ērtāka lietošanā. Vienu neiesaku - ņemt to, kur jāpievieno mikrobi. Tas ekspluatācijā dārgi sanāk.
Lai veicas!

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: Robisons1 ()
Datums: 14/01/2009 13:18

Autors rakstīja, vai kāds nezina par Ekoostu. Viņam laimējās, jo es zinu.
Pats aizbraucu un nopirku 4-6 cilvēku kaku krātuvi. Viņi ieved to mlastmazas mucu no GER un ieliek tos nodalījumus un ttubas iekšā. Vēl viņi peidāvā dažādu garumu revīzijas lūku kaklus.

Pirku 12 mēn atpakaļ.vēl pa karstajām cenām Ls 1600-9%.

Atveda man viens krievs ar smago pa Ls 15 laikam.

Apzvanīju firmas, kas varētu uzstādīt un tie man visi gandrīz kā viens teica- "Nu laķikof ģevitsot". Tad teicu, ka OK un prasīju kā tad īsti tā uzstādīšana notiks. Un man visu sīki smalki detalizēti izstāstīja. Pēc tam es pats ķēros pie darba.
- Traktors izraka bedri un iecēla mucu;
- es nolīmeņoju un pieslēdzu IN un OUT trubas. Arī gaisa pievadtrubu D25 laikam.
- traktors aizraka;
- Puiši man satasiīja 3 m3 grodu, kam apakšā bija granīta škembas un aizgāja no tā groda apakšas lielās trubas kokosa apvalkā, lai infiltrētos augsnē.
- Pieslēdzu trubas no mājas, palaidu ūdeni, nolskaloju baktērijas lejā un viss strādā pa pirmo.
- Ārā nāk tīrs H20 un nesmird.
- kompresoru Ekoosta piedāvā iekšpusē liekamo. diezgan kluss.

Problēmas:
- tāds pašvaks serviss viņiem (vienreiz zvanīju, jo likās, ka netikšu galā- šamējie maitas neatbrauca). Bija vien pašam galā.
- Pagrūta gaisa pieplūdes regulēšana tai pariktei, bet ne kas tāds īpašs.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: m. ()
Datums: 16/12/2009 12:10

Intresee biologiskaas kanalizaacijas tvertnju izmaksas paslaik, varbuut kads ir intreseeies un zin saukt cenas (intreseeja 2-3 m3 modeli).

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: m. ()
Datums: 16/12/2009 12:19

Kamer rakstu mailu ar jautaajumu *cik tad tagad maksaa* atradu vienu cenu, letaakais bundulis 1178 LVL (bez PVN) 4 cilveekiem // [www.kanalizacija.lv]

Re: bioloģiskā kanalizācija
Datums: 16/12/2009 13:40

[www.traidenis.lv] paši iegādājamies nesen pa apmēram 900Ls, nu kautkas biku vairāk, nedaudz zem 1000Ls sanāca un pietam tas bij uz 8 cilv., uz 4 būtu vēl nedaudz lētāk.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: kaspars vienārši ()
Datums: 30/12/2009 19:16

Pazīstamam čomam ieraka novembrī lietuviešu biol.att.iekārtu. Viņš dikti apmierināts. Sakarā ar E sertifikātu(kautkādu jauno), šis laiž attīrīto ūdeni taisni grāvī-vispār nekādas smakas. Arī atverot vāku -nekāda smaka,viss burbuļo un kustas.TIrgo mūsējiee-par apm.1200 uz4cilv. Izgudrots baigais velosipēds. Sadomāšu mainīt septiķi-noteikti meklēšu šito. Arī sūdu rūķis nav jāsauc-var dūņas izpumpēt dārzā. Sadzīvo arī ar veļas maš.-saprāta robežās.No mehānikas tikai kompresors-patēriņš kā 30w lampiņai.Esot arī lielākimodeļi.marcis atlaprojekti

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: m. ()
Datums: 30/12/2009 21:10

Paslaik esmu redzejis par 900 ls bunduli.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: m. ()
Datums: 02/01/2010 20:02

Veel jautaaajums, vispaar cik sarezhgiita ir taa bioologiskas kanalizacijas fishka, pats budnulis ir vissvarigakais un visdargaakais. Bet tur tachu nav nekaa darga iekshaaa, dargakais iespeejams ir udensssuuknis. Ja septikis, kuru shi jautajuma kontextaa apskataaam kaa pashu plastmasas tvertni, ap 3 kubiem maxaaa 400 ls. Tas ir jau ieskaitot firmas pelnju. Tad vai taaa biologiskaa kanalizaacija ir daudz sarezhgiitaka, lai tas maksaaatu papildus 500 latus.

Zinu ka bilogiskaa kanalizacija ir budnulis kur bakterijas eed organiskaas vielas lidz apeshanas limenim 96% un parejais izplust gruntii/gravii/etc.

Vienk tiri intrese pec tiem experimentiem kur saules kolektori ir izgatavoti par mazaak kaa 100 ls!!!!!

Man pat ir aizkejeris links uz saules kolektors par mazaak kaa 5 dolaariem [www.instructables.com]

Neparprotiet, man loti patik Marupes skaistas majas, bet liekas jociigi ka tur nav koku un gajeju celinju.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 02/01/2010 22:24

Septiķim, visticamāk, Vides pārvaldes techniskajos noteikumos ir pieprasīts hermētiskums, kas nozīmē 100% patērētā ūdens regulāru izvešanu, par ko 500 lati varētu tikt iztērēti ātri vien...

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: m. ()
Datums: 02/01/2010 23:10

Juataajums ir vai biologiskas kanalizaacijas bundulis ir daudz sarezhgitaaks par septika izgatavoshanu, vai tur ir dazhadaakas kameras, nak klaat gaisa suknis, kadi citi suknji lai tas maxaatu par 500 ls dargaaak?

Vispar man te jau stasta par kadu tehnilogiju "ja tiešām domā ka vajag bioloģisko attīrīšanas sistēmu, izmanto Retro Fast 0,25, tās ir tādā paštaisītā septiķī liekamas"...

Vel protams ir nepiecieshams sertifikaats no biol kanalizaacijas razhotaajiem, zinu. ;)

Pašreizējā: 3 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **   ******   **     **  **     ** 
    **     **  **  **  **    **  **     **  ***   *** 
    **     **  **  **  **        **     **  **** **** 
    **     **  **  **  **        **     **  ** *** ** 
    **     **  **  **  **        **     **  **     ** 
    **     **  **  **  **    **  **     **  **     ** 
    **      ***  ***    ******    *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727