UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 6
Re: bioloģiskā kanalizācija
Datums: 05/01/2010 00:02

Tiem leišu bunduļiem esot īpaša plastmasa-tā man stāstīja vides izstādē. Ražojot tikai 2 rūpn. eiropā pēc šo pasūtījuma. Vēl tur bija arī vietējā firmiņa,bet tai tie apcirkņi tādā pašā bundulī ir mazāk un arī papīri, ko iebāst degunā kaimiņu tantei un vides kontrolieriem nav. Arī kompresors maksā vismaz 100(ja paskatās uz ražotāju). Tā ka tās izmaksas salasās tam toverim ap 1100-1300(kopā ar normālu peļņu). Redzot cik tīrs ūdens nāk ārā no tā trumuļa nevaru to nekādi salīdzināt ar septiķi.
Un ir ari vēl tie kombinētie-kur ir esošais vai jauns septiķis un aiz tā bioloģija. Tādiem tik un tā jāsauc sūdu rūķis. Ari galvenā barība bioloģijai tiek nosēdināta un tāpēc ari problēma ar veļas pulveriem un citu sadzīves ķīmmiju.Pat E sertifikāts leišiem ir vienīgajiem. Gribētu pats tādu nokopēt, bet izskatās ka gari un ne lēti - kompresors,plastmasa ap 15m2,instrumenti ar ko to plastmasu sametināt("vēlos uzzināt" sadaļā meklēju),u.c.-trubas,savienojumi...Beigu beigās ko es rādīšu zaļaajiem, kaut pats cenšos būt "pazaļš"?

Re: bioloģiskā kanalizācija
Datums: 05/01/2010 11:36

Es ari atradu tos par 909-tie ir tie paši leišu bunduļi [www.ss.lv] .
Ari par RetroFast izlasiju- tās ir pusdarba iekārtas, jo tik un tā jāsauc sūdu rūķis un nosēdumi jāved prom.Nerāda šie ari izvērstus testu rezultātus.Ari E sertifikātu neredzu. Tā kā nu nekādi nevaru būt pārliecināts par to,ka infiltrācijas grodā vai drenāžas laukā tecēs maksimāli attīrīts ūdens. Tie amīši jau neizceļas ar pārāk lielām prasībām vides jomā.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: m. ()
Datums: 05/01/2010 12:21

Es vairak censhos noradiit uz to ka septikii un biologiskajaa kanalizacija ir apmeram vienads plastmasas daudzums, klaat naak tas kompresors (100 ls) un veel kaut kas miitisks.

Galu galaaa kur ir kads Latvijaa kas speej tadu uztaisiit no udensizturiga betona un tirgot uz pusi letaaak? Labpraat atbalstiitu vietejo preci.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/01/2010 12:25

Prātojums ap plastmasas metināšanu: ja no tvertnes uz āru varētu būt nepieciešams 100% hermētiskums, vai starp dažādiem nodalījumiem nepietiktu, ja plastmasas saskrūvētu ar skrūvēm vai kniedēm?

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: fantomass ()
Datums: 05/01/2010 14:01

to:
kaspars vienkārši
kur tu lasiji par Retrofast.
Manam draugam Jurmala ir retrofast, vins teica ka vinam esot ari Vides ministrijas vai kadas lidzigas iestades atzinums par atlauju to lietot.
Rukis jasauc esot reizi 2-3 gados.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Datums: 06/01/2010 02:18

to: m
Šiem daļa no tā bunduļa ir nopirkts patents- laikam ražot un tirgot nesanāks.

to:fantomass
Atradu ari tos BioMicrobics sertifikātus. Īsti nesaprotu kam tie piešķirti-vai tikai MicroFast, vai ari RetroFast.Rādītāji tomēr zemāki.Un par to izvešanu-jautājums cik liela ir pirmā nosēdaka.Varbūt zini ari cenu unkur var meklēt? Un kā tomēr ar to CE?

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: dadzis ()
Datums: 06/01/2010 08:19

es pirku eko tehnoloģijās šķiet ka tieši to retrofast. ar iedeva sertifikātu. nevienai valsts iestādei gan vēl neesmu rādijis un nav arī zināms vai tas vispār vēl derēs, jo eko tehnoloģijas ir bankrot, alles kaput.

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: fantomass ()
Datums: 06/01/2010 09:36

to :kaspars vienkarsi
ja interese , tad iedod telef. es tev piezvanisu

Re: bioloģiskā kanalizācija
Datums: 06/01/2010 23:44

konkrēti interesēs varbūt vasarā, pagaidām tikai informacija un cenas

Re: bioloģiskā kanalizācija
Autors: m. ()
Datums: 06/01/2010 23:58

Fast buklets no tiem pashiem Ekotehnologijas te [www.failiem.lv]
Ir Sabiedriibas veselibas agentuuras papiirs ar atlauju izmantot
Varot buveet cementa grodos

Pašreizējā: 4 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **    **   *******  
 **     **  **     **  **     **  ***   **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  ****  **  **     ** 
 **     **  ********   **     **  ** ** **   ******** 
 **     **  **         **     **  **  ****         ** 
 **     **  **         **     **  **   ***  **     ** 
  *******   **          *******   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727