UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 5
Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: VanRaiks ()
Datums: 13/02/2009 12:11

Es domāju, ka problēma rodas tajā brīdī, kad malkas katls darbojas zem optimālās temperatūras (65-75 grādi). Sildelementa sieniņas tiek aktīvi dzesētas, un uz tām saķep pelni, sodrēji un sakūst vienotā masā.
Manam katlam ir sistēma, ka pie iekurināšanas cirkulācijas sūkņi ieslēdzas tikai katlam sasniedzot 65 - 70 grādus. Tā kā rēķinot uz katla sildelementa virsmas laukumu caurplūde ir relatīvi lēna, tad darva praktiski neveidojas.

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: foxx ()
Datums: 15/02/2009 20:28

Cirkuācijas sūknis kas dzen uz akumalatoriem ierubās man pie 45-50grādiem, tad domājat ka jāuzliek uz 70?
Kāds alternatīvs uzlikt katlam spēcīgu ventilatoru, jo man orģinālais nopampa un Krīzes laikā 100Ls pa ventilatoru negribas atdot. Esmu piemaucis klāt parastos nentilatorus ko liek Tajās mīkstajās trubās (vienkārši nebija jāpērk) 1gab 100 un 2 gab 150m3, taču ir smagi pa īsu.

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: KJM ()
Datums: 20/02/2009 23:51

foxx - tā uzreiz grūti saprast, kur Tev "sūknis kas dzen uz akumalatoriem ierubās man pie 45-50grādiem". Kā pie tik zemas temperatūras tie akumulatori tiek uzlādēti?
Man sūknis sāk dzīt jaunu ūdeni iekšā kaltā kad no katla izejošais ūdens sasniedz 90 grādus.
Vienu gan laikam esmu sapratis - jo katlā tiek uzturēta augstāka ūdens temperatūra, jo labāk.
Ko teiksiet, speči?

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: martell ()
Datums: 24/02/2009 13:08

Bez akumulatora, ja gāzģenerācijas katls, laikam ar darvu cīnīties grūti, jo pati kurināšana nevar notikt ar pilnu jaudu tādēļ, ka tad katls tiek ātri uzkarsēts un ātri arī atdziest, ja nemet klāt malku. Savukārt smacējot (neslēdzot ventilatoru), kuršanās ilgums tiek pagarināts - tas gadījumā, kad darba cilvēki kurina no rīta un vakarā un nav neviena, kas starpposmā piemet vēl. 80-90 grādus (kas ir ekonomiskais režīms - un arī, bez akumulatora nosacīti) var turēt tikai ja pa 2-3 stundām met malku klāt. Nu tā kaut kā.

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: Sime ()
Datums: 05/06/2009 04:52

Cik Tas siltuma mezgls "Laddomat 21" maksā, un kurā vietā var dabūt?

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: pauljukas ()
Datums: 05/06/2009 10:25

redzēts omulis.lv - 404 Ls


Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: Sime ()
Datums: 15/06/2009 20:48

Vai kādam ir Laddomat 21 uzstādīts? Kādas atsauksmes?

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: JanisJanis ()
Datums: 06/07/2009 22:53

Kuroties durv vaļā vai ciet? Gaiss tiek krāsnī iekšā vai ne?

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: JanisJanis ()
Datums: 06/07/2009 22:54

Oj te jau karstas diskusijas. Jāizmanto Honeywell HMC82, var šeit pat forumā uzsist "meklēšanā" HMC82 vai Honeywell.

Re: apkures katlā veidojas darva
Autors: AnsisLiepa ()
Datums: 08/07/2009 15:39

kā jau tev desmitrreizes gudri cilvēki teica - pie kājas kāda malka, kaut vai plastmasas pudeles. darva veidojas tad ja katls ir pārāk auksts, ti vai nu cirkulāc sūknis ieslēdzas jau pie 30C, vai nu nav akumulācijas tvertņu un tiek kurināts lēni bez skābekļa, kas atkal rezultējas vēsā katlā un līdzarto visas malas pilnas ar darvu. vislabākais ir akumulācijas tvertne. vēl varbūt tīri praktiski ir krienti bieza betona siltūdens sildāmā grīda. tad tas blāķis arī akumulē lieko karstumu, un pēctam diennakts laikā smuki lēni silda istabu.

ok, lai veicas:) mūžu dzīvo mūžu mācies, kā teica vecomāte:)

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **   *******   **     ** 
 **    **  ***   **  ***   ***  **     **  ***   *** 
     **    ****  **  **** ****  **         **** **** 
    **     ** ** **  ** *** **  ********   ** *** ** 
   **      **  ****  **     **  **     **  **     ** 
   **      **   ***  **     **  **     **  **     ** 
   **      **    **  **     **   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727