UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Stavcaurulju nomainja
Autors: olegs ()
Datums: 09/12/2008 13:41

Sveiki!

Gribetu noskaidrot - ir sekojosha shema stavcaurulju nomainjai (auksta udens + karsta udens + kanalizacijas stavcaurules, tualetes augstums - 3 metri, metrazha - 1 x 1 metrs. Bez stavcauruleem ir arii visaadas razvodkas pa tualeti + ieshtrobeejamas trubas uz virtuves jaucejkranu. Pluss veel ir paris uzmavas un liiktrubas poda izvadei griidaa.

[fotki.lv]

Trubas - baltas 3-slaanju henkas, pelekas - plastmasas kanalizacijas trubas. Skaititaji - tie jau ir.

Santehnikjis ietameejis shiem materialiem 240 Ls (kopaa ar visaam dratiim, zhnjaugiem stiprinashanai pie sienam utml), mantas naak no Simbas.
Droshiibas peec gribu uzjautaat sheit esoshajiem meistariem, vai cena ir OK un taas mantas tik tieshaam vareetu shaadu summu arii maksaat?

Paldies!

Re: Stavcaurulju nomainja
Autors: v_t ()
Datums: 09/12/2008 15:11

visprecīzāk būs ja aiziesi uz bodi un pastaigāsi gar plauktiem ar lapiņu, zīmuli un kalkulatoru rokā.
pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka cena ierubīta ar milzīgu rezervi.

Re: Stavcaurulju nomainja
Autors: E ()
Datums: 09/12/2008 15:31

Man arī izskatās, ka drusku par daudz. Es ar līdzīgu summu savilku sev auksto un silto ūdeni pa visu māju(katlu telpa, vannasistaba, tolete, virtuve) un arī izmantoju daudzslāņu trubas, labākos savienojumus, visur galā pieliku noslēgkrānus un vēl izīrēju presstangas.

Iesaku vienkārši viņam pateikt, lai nopērk kas vajadzīgs un atnes čeku. Bet lai nopērk tā, ka daudz pāri nepaliek. Tad arī pēc čeka pārbaudīsi un samaksāsi reālo summu, savādāk tāmē jau viskautko var uzrakstīt bez pamatojuma.

Re: Stavcaurulju nomainja
Autors: olegs ()
Datums: 09/12/2008 16:35

Paldies par atbildem, es nedaudz paarteicos - shii nav taame uz priekshapmaksu, bet gan uz peecmaksu - peec meistara vaardiem sanaak shaadaa summa, taa ka pashi darbi ir jau paveikti, cheki ir veikalaa un man tos vajadzeetu kautkad ienaakt apmaksaat. Meistars it kaa jau normaals, bet tik un taa man liekas, vai tik nav pierakstiits klaat par daudz gan man, gan citiem objektiem? :)

(pashus chekus veel redzeejis neesmu, liidz ar to gruuti spriest, kas tur ir - mosh es veel pus-Riigai buushu kautko nosponsoreejis). Santehnikjis veel pirms tam pateica, ka nosleegkraani nebus no letakajiem un arii tas ieshtrubeejamais tureetaajs sienaa virtuves jauceejkraanam arii esot "tipa padaargs"

Karsta un auksta udens staavcaurules ir videja resnuma (kautkur 25-30mm, parejas - 15mm), kanalizacijas - ~ 100..110 mm

Variantu "uzmest veikalu un nemaksaat vispaar" luudzu nepiedaavaat, esmu tachu godiigs cilveeks :))

Re: Stavcaurulju nomainja
Autors: E ()
Datums: 09/12/2008 16:41

Nu jā, tie gan var sanākt padārgi. Ja jau uzlikts un jāiet veikalā samaksāt, tad nezinu vai ir vērts kašķi meklēt. It īpaši ja pašam nav pretenziju uz kvalitāti.
Veikalā vienkārši iepazīsties ar to čeku, droši vien paliks skaidrs par ko maksā.

Re: Stavcaurulju nomainja
Autors: soseds2 ()
Datums: 09/12/2008 20:27

Es teiktu, ka kādi 30-40Ls ir par daudz. Bet vai ir vērts galvu lauzīt par tādu nieku! 1/2",labs noslēgkrans un stiprinājums krānam var maksāt līdz pat 5Ls.

Re: Stavcaurulju nomainja
Autors: Ahmed Malik ()
Datums: 08/02/2023 20:05

A standard procedure can be followed at first BBVA Compass Near Me - Bank Branches & ATM Locations

Check whether all valves are open, check- clean the mud filter, check the expansion tank.

Re: Stavcaurulju nomainja
Autors: uweissnat ()
Datums: 11/04/2023 04:59

30 līdz 40 Ls ir par daudz, manuprāt. Bet vai tiešām ir vērts zaudēt prātu par kaut ko tik triviālu? Var maksāt līdz 5 Ls par labu slēgvārstu, stiprinājumu vārstam un 1/2" caurules. drift boss



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **     **  **    ** 
 **     **  ***   ***   **   **   **     **  ***   ** 
 **     **  **** ****    ** **    **     **  ****  ** 
 ********   ** *** **     ***     **     **  ** ** ** 
 **         **     **    ** **    **     **  **  **** 
 **         **     **   **   **   **     **  **   *** 
 **         **     **  **     **   *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727