UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: elektribas vadi
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 21/01/2009 12:45

Paldies par atbildi, a kur var dabūt kapara vadus bez parafīna? Moš jālieto al vadi, tajos imo nav parafīna. B)

Re: elektribas vadi
Autors: govs ()
Datums: 21/01/2009 14:16

moš ugunskurs jāizmanto

Re: elektribas vadi
Autors: IP Logged. ()
Datums: 21/01/2009 15:34

Al vadi jau ar nekāda izeja - tajos arī jebkurā brīdī kāds var piedeklarēt kādu ogļūdeņradi...
Tā kā atliek vien ēst jēlu medījumu

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **  ********   ********  **    ** 
 **   **         **  **     **  **        ***   ** 
 **  **          **  **     **  **        ****  ** 
 *****           **  ********   ******    ** ** ** 
 **  **    **    **  **         **        **  **** 
 **   **   **    **  **         **        **   *** 
 **    **   ******   **         **        **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.