UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: vgy7 ()
Datums: 23/01/2009 11:50

Īss ieskats, ko nozīmē taupīt:

[spbtv.ru]#

vgy7

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: soseds2 ()
Datums: 23/01/2009 20:55

Ir ari Latvija caurulu tehnologija, pec kuras montazas rodas daudz problemu. Tas ir wawin samaucamas caurules un fitingi, kuri sastiprinas bez lodesanas vai presesanas.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: vgy7 ()
Datums: 23/01/2009 21:26

Šeit gan bija presfitingi, bet caurule, kas paredzēta aukstajam ūdenim. Lai ar cik dīvaini izklausītos, siltais ūdens krānos tur ir līdz 80-90 grādiem, bet pienākošā apkures temperatūra pārsniedz 100 grādus...

vgy7

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: einārs ()
Datums: 23/01/2009 22:15

pie mums celtnieki arī visādus kumēdiņus taisa pa lēto.(jā un pa dārgo diemžēl arī) :)

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: soseds2 ()
Datums: 23/01/2009 22:20

Ja, un pasutitaji ari grib, lai meistari uztaisa pa leto un sanak kumedini! :) Vinnetaji tomer ir tie, kas sava objekta iegulda vairak, kontrolejot naudas izlietojumu un darba procesu.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: Ambrosio ()
Datums: 23/01/2009 22:24

Man viens ar santehniku saistītais stāstīja - Bija jānomaina radiatori un visi pievadi uz siltajām grīdām. Saimnieks pārliecināts stāsta, ka viņam viss ir no vara. Izrādījās - redzamā daļa tiešām ir no vara, bet pārējais no zaļajām trubām :) Nu un vēl 101 gadījumi, kad haltūristiem būtu jānorauj olas.


Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: einārs ()
Datums: 23/01/2009 22:29

man atkal stāstija ka dzīvoklī uztaisīts remonts,elektriķis liek rozetes,bet neviena nestrādā.kasijās,kasijās un kad parāva aiz vada,tad tas kādus pāris cm zem apmetuma un tur arī izbeidzās.un šitā visa māja.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: soseds2 ()
Datums: 23/01/2009 22:39

Kas vainas zalajam trubam? Ja uzliek pareizi, tad nav nekada vaina, tik letak! :)) ;) Ar norautam olam jau tapat vares halturet! :))

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: Ambrosio ()
Datums: 23/01/2009 23:01

Par zaļo trubu vainām neko nezinu, bet saimnieks samaksāja par vara :) Kāda starp citu ir darba temperatūra tām trubām? Kad viņas sāk viļnoties no karstuma?

Viens meistars arī man stāstīja - nopircis kāds "laimīgais" māju, skatīšanas laikā prātā neienāca paprasīt, vai elektrība ir savilkta, jo visur rēgojās vadu gali ārā. Pēc tam jau konstatēja, ka tie tiešām ir tikai vadu gali, un elektrība nekur reāli nav savilkta :)

Katlu mājas meistars stāstīja - atsauc viņu kaut ko salabot, bet tur priekšā katlu telpas VIDŪ nolikts katls un trases uz radiatoriem savilktas pa taisno uz dažādām pusēm, nevis kompakti un smuki ar līkumiem. Gandrīz kā trubu biezoknis sanācis :)

Aiziet uzstādīt kolektorus siltām grīdām - pie sienas izvilkta BUNTE, nevis smuki izkārtota rinda ar caurulēm.

Apmetumu un estrich grīdu taisa pārāk plānu, ne pēc tehnoloģijas. Toties cenu var nolaist zemāk. Ieliek mazāk cementa, neliek tās šķiedras iekšā utt. utjpr.

Mansarda siltinājuma vietā tikai vientuļas plastmasas pudeles.

Par it kā sīkumiem, kas padara māju par šķūni no gaisa caurlaidības un energoefektivitātes viedokļa vispār var nerunāt.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: einārs ()
Datums: 23/01/2009 23:18

vieni stāsta,ka kapars ar auksto lodējumu apkurei nederot (kam es nedribētu piekrist),citi atkal stāsta,ka plastmasnieces nederot,jo plasmasa elpojot.es vispār domāju,ka priekšroku jādod kaparam.cik esmu vecus kaparus lauzis,visi savienojumi tur nevainojami (normāli salodēti protams).plastmasa nolietosies daudz ātsāk pie temperatūras maiņām nekā kapars.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **     **  ********  
 **     **   **  **   **     **  **     **  **     ** 
 **     **    ****    **     **  **     **  **     ** 
 **     **     **     **     **  **     **  ********  
  **   **      **      **   **    **   **   **        
   ** **       **       ** **      ** **    **        
    ***        **        ***        ***     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727