UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Ūdens dziļurbums
Autors: aaaa ()
Datums: 25/02/2009 21:35

Nevar saprast - tu pats visu taisies darīt vai kā? Ja pats, tad par dziļurbuma apsaisti te tev neviens divos vārdos nepastāstīs. Tas pamatprincips jau ir pavisam vienkāršs - kaut kādā dziļumā (parasti ap 10-20m) iegremdē caurulē sūkni ar trubu un elektrības vadu un pumpē ūdeni uz māju. Mājā ir spiedienbundulis ar spiedienreleju, kas ieslēdz/izslēdz sūkni. Bet vai pats to darot pirmo reizi un neko nezinot uztaisīsi normāli - šaubos. Prātīgākais ir paņemt kādu dziļurbēju firmu, lai viņi tev par kaut kādu samaksu to lietu saved kārtībā.
P.S. nevajag jau visu flanci fleksēt nost - nofleksē tikai skrūves un sagatavo jaunas, varēsi uzlikt atpakaļ.

Re: Ūdens dziļurbums
Autors: urbejs ()
Datums: 25/02/2009 22:54

aaaa visu pareizi raksta(gandrīz):)
Ja interesē nianses raksti uz e-pastu shorty69(at)inbox.lv, apstāstīšu kā visu darīt, tikai līdz 5dienai nebūšu pie neta :)

Re: Ūdens dziļurbums
Autors: Pow ()
Datums: 26/02/2009 13:31

urbejs, tas ir kaut kāds noslēpums, ka jaraksta uz epastu? Kāpēc nevari te pat pastāstīt? Ja tu par samaksu stāsti, tad cita lieta.

Re: Ūdens dziļurbums
Autors: ABreksis ()
Datums: 26/02/2009 15:04

cien. aaaa

Es cenšos darīt visu pats cik māku, santehniķis vai urbējs neesmu.
Firmu nolīgt nevaru jo esmu bezdarbnieks laukos, tik vien cik gadījuma darbi.
Es zinu kā sūkni urbumā iebāž un ūdeni padod uz māju, bet nezinu kā to veco
urbumu iztīrīt vai atjaunot.

Re: Ūdens dziļurbums
Autors: VITIJS ()
Datums: 04/03/2009 23:15

Kompānija veic artēzisko aku urbšanu mūsu rīcībā ir 2 urbšanas agregāti URB 2A2 Hutte 605. Ar šādas tehnikas palīdzību iespējams ierīkot gan urbumus ar dažu desmitu metru dziļumu, gan urbumus, kuru dziļums sniedzas līdz 300 metriem.
Konsultējam un pieņemam pasūtījumus atkarībā no klienta vēlmēm, kā arī vajadzībām, kādām tiks izmantots pazemes ūdens, urbuma aprīkojumā ir iespējams izmantot nerūsējošā tērauda, melnā tērauda un polietilēna apvalkcaurules.
Pēc urbuma ierīkošanas tiek noteikti urbuma hidroģeoloģiskie parametri – statiskais un dinamiskais līmenis, kā arī rekomendējamajā ekspluatācijas deva.
Mēs dodam savam darbam trīs gadu garantiju.

Re: Ūdens dziļurbums
Autors: ABreksis ()
Datums: 05/03/2009 17:33

VITIJS
Vai jūs variet iztīrīt vai atjaunot vecu urbumu un cik tas maksā.

Re: Ūdens dziļurbums
Autors: urbejs ()
Datums: 06/03/2009 12:10

->ABreksis
Varu piedāvāt atpumpēt Jūsu urbumu, noteikt līmeņus, debitu utt. Tikai šādās situācijās nedodu garantiju (neviens nevar dot!), ka ar ūdeni viss būs kārtībā :( Diemžēl no rezultāta šādās situācijās krasi nemainīsies izmaksas!
Par cenām runājot-vispirms jau būtu jāzin, kur urbums atrodas!? Varat piedāvāt savu cenu, cik esat gatavs maksāt un es apsvēršu vai man atmaksājas to darīt:)

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **    **  **    **  ********  
 **        **         **  **    **  **   **     ** 
 **        **          ****      ****    **     ** 
 ******    ******       **        **     **     ** 
 **        **           **        **     **     ** 
 **        **           **        **     **     ** 
 **        ********     **        **     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727