UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6
Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: soseds2 ()
Datums: 31/10/2013 23:26

Ja pērk dārgo galu, tad strādā labi.

Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: J ()
Datums: 01/11/2013 18:12

Kuri ir tie no dārgā gala, kuri labi strādā?
Pats tagad nevaru izšķirties vai likt vakuma vārstu, vai borēties cauri ārsienai kaut kur uz jumta kasti!

Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: soseds2 ()
Datums: 01/11/2013 22:20

Dārgais gals ir capricorn vārsti. Var nopirkt veikalā Santehkomplekts-santehnikas meistars.
Vienstāvu un divstāvu mājām var iztikt ar vārstu.Augstākām ir labi, ja ierīko ventilāciju. Vārstam jāatrodas augstākajā punktā kanalizācijai vai pie vietas, kur ir risks, ka ūdens plūsma radīs vakumu.

Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: ibm ()
Datums: 06/11/2013 12:22

Man 2 stāvu māja, 2.stāvā ielikts vārsts, nekādas smakas atpakaļ nenāk, viss rullē. Sākumā pat nebija nekādu vārstu un nekur sifonus "nost nerāva", bet ieliku katram gadījumam. Viss darbojas, - kad norauj ūdeni WC, dzird ka nošņācas un viss. Nekas nesmird.

Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: ibm ()
Datums: 06/11/2013 12:24

Aizmirsu piebilst - man tas risinājums rullē nu jau 7 gadus, vārsts ir 50mm trubai, mazais. Pilnīgi pietiek. Te rakstīja par vārstu ar 2 klapēm, tas būs 100mm trubai un dārgāks.

Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: Spuris ()
Datums: 06/01/2015 06:06

Izlasot šo visu, mans secinājums, ka labāks nekas par atvērtu kanalizācijas ventilāciju uz jumta, nav.
Pašreiz plānoju celt moduļu skursteni kurā viens protams būs dūmvads un blakus 4 ventilācijas kanāli. Vienā no tiem laidīšu iekšā kanalizācijas ventilāciju, pie kam plastmasas caurili cukā laidīšu līdz augšai, lai mitrais gaiss nemiecē skursteņa (bloku ) šuves. Kanalizācijas sistēma man ir sadalīta: 1) viena domāta smagiem darbiem (pods, virtuves izlietne, traucene utt.) 2) otra tikai ūdeņiem no pirts grīdas trapa un dušas.
Smago darbu kanalizācija ies uz septiķi, otra sistēma septiķi apies.
Ventilāciju taisīšu tikai "smago darbu" kanalizācijai.
Jautājums: Esmu dzirdējis, ka kanalizācijas ventilācijas izvads, ja tas atrodas tuvu dūmvada izejai, ir jālaiž augstāk par kādiem 30cm nekā dūmvads. Vai tas tā ir un cik precīzi tam ir jābūt augstākam par dūmvada beigām?

Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: TomTom ()
Datums: 09/06/2015 08:50

Vai atvērtai kanalizācijas ventilācijai pietiek ar d50 cauruli, māja vienstāva ar mansardu?

Re: jautājums par kanalizācijas ventilāciju
Autors: Espats ()
Datums: 09/06/2015 09:13

Vai atvērtai kanalizācijas ventilācijai pietiek ar d50 cauruli, māja vienstāva ar mansardu?

Ja vairāk par izlietni tad nē- jo garāka un tievāka caucule jo sliktāk- tas kā caur salmiņu elpot -pamēģini...

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   ******    *******   **     ** 
 **  **  **  **        **    **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **        **         **     ** 
 **  **  **  ******    **        ********   **     ** 
 **  **  **  **        **        **     **  **     ** 
 **  **  **  **        **    **  **     **  **     ** 
  ***  ***   **         ******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727