UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: siltas gridas
Autors: soseds2 ()
Datums: 31/03/2009 22:10

Ja jau sada runasan, vai ir vel kadas citas firmas, kas taisa k-ko lidzigu uponoram?
Pats neesmu saskaries ar sadu produkciju, bet nakotnei gribetu zinat!

Re: siltas gridas
Autors: pauljukas ()
Datums: 31/03/2009 22:46

Poliuram ir tērauda un kapara izolētās(arī dubūltās)
Par citām nezinu, bet noteikti ka ir kaut kādi vēl piedāvājumi.

Es gan tikai par Uponoru.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   **     **  **         **     ** 
 **     **  **    **  ***   ***  **    **   **     ** 
 **     **  **        **** ****  **    **   **     ** 
 **     **  **        ** *** **  **    **   ********* 
  **   **   **        **     **  *********  **     ** 
   ** **    **    **  **     **        **   **     ** 
    ***      ******   **     **        **   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.