UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: siltums ()
Datums: 19/04/2009 21:20

Nav treknie gadi pie vainas. Katram ir savādākas atlaides un tieši tā pat kur nu katrs ņem šos matriālus kāarī cik vel uzliek pa virsu. Tur arī mainās cena. Parunājies ar draugiem un paziņām un gnjau kāds ieteiks.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: ralf ()
Datums: 19/04/2009 22:16

nesen vienam meistaram lūdzu pateikt cik maksā uzmūrēt kamīnu šis man -sākot no 2000ls, teicu lai uzvana kad ir 1000ls pagāja 3 nedēļas saka, ka šobrīd esot brīvs un varot uzmūrēt pa štuku, bet ak vai man jau pa šīm 3 nedēļām arī štuka palika par daudz. Vot tādi laiki.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: heating ()
Datums: 19/04/2009 23:49

.he he tas pats man 2008 gada vasara bija ar skursteni majai.....nu neviens nenaak uzmureet, zvaniiju firmaam,privatajiem utt!!Esot sastregumi Riigaa un nav tik viegli tikt araa utt, bet es maksaaju tik cik prasiss!!........a man tad jumts iet uz beigaam un skursteni vajag!!(vajadzeeja tikai parmureet dalu no jaunaa jumta uz augsu)Beigaas sadabuuju vecu veccuku kas savo 70desmit uztasiija stalazzinas es tik pieenesu kiegelissus un uz priekssu....samaksaaju sim pa virsu par paldies ka atnaaca un sis pat saka ka nevajadzeeja tik daudz maksaat.......Latvijaa veel bezdarba nava!!!!!!

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: xxxx ()
Datums: 20/04/2009 12:01

Man piemēram tāmē bija par 2 radiatoriem vairāk nekā bija dabā. Lieki piebilst ka par tiem biju smaksājis. Kautkā prātā neienāca to pārbaudīt. Otrs moments bija vēlme likt Vācijā ražotus radiatorus. Finālā ieraksta kautkādu nosaukumu un iekavās (Vācija). Parādu savam tāmi paziņam kurš ar to nodarbojas un izrādās ka tos ražo Turcijā. Tagad šito atceroties labākais būtu bijis triekt tos kretīnus ratā, bet redziet bija laiks kad man bija jābūt pateicīgam ka esmu dabūjis un man darbu vadītājs ar citiem nestrādās.
Tākā nevajag aplikt cilvēkus kuri grib saprast kāpēc atšķiras cenas tik ļoti un kas zem tā slēpjas!

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: dadzis ()
Datums: 20/04/2009 13:57

tagad vēl ir kantori kas dzīvo pagātnē vai vells sazin kur, tik ne šodienā. tāmēšanai izmanto vecus softus, vecas cenas lai tik automātā uzražotu, jo īpaši ja prasa cik maksā atsūtot e-pastu. nu man tā liekas.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: siltums ()
Datums: 20/04/2009 14:51

Vislabākais ir uztaisīt materiālu sarakstu un atdot savam piegādātājam un viņi toč saraksta precīzu un ar tām cenām, ks ir uz to noteiktobrīdi. Pārbaudīts un bez galvassāpēm.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: heating ()
Datums: 20/04/2009 15:29

Materialus jau esmu vairaak vai mazaak sapratis kaadus man vajag bet par darbu jau saak taas cenas lekaat diezgan!!!

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: siltums ()
Datums: 20/04/2009 16:05

Par darbu katrs var prasīt tik cik uzskata par vajadzīgu. Normāli ir par radiātoru 30-40Ls, siltajām grīdām 35-45Ls, katls 200-350Ls atkarīgs ko liek un kas vēl būs katlamājā. Boileris 60-100Ls līdzīgi kā katlamāja. Skurstenim tekošais metrs 25-30Ls,atkarīgs no bloka lielumiem u.t.t. Ūdens 25-30Ls punktā, cena mainās atkarībā ar kādiem materiāliem strādā.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: Skubs ()
Datums: 20/04/2009 16:19

Uzticēties tagad var tikai tādiem speciālistiem, kas var iesniegt apdrošināšanas polisi par pilnu tāmes summu uz garantijas laiku par paveiktajiem darbiem, pretējā gadījumā pastāv varbūtība vairs tos speciālistus nesatikt!

P.S. Bet ja gribi dabūt reālu ciparu par būvdarbiem, iesaku uztaisīt projektu vai pilnu darba tāmi un nosūti vairākiem kandidātiem, tad redzēsi kuram kādas cenas un darbu izmaksas.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: spk ()
Datums: 20/04/2009 20:32

Ak kungs, kas pa komentāriem. Vienā labā krievu filmā bija "Nu vi bļin dajoķe" ...

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **      **  **    **  ********   **      ** 
       **  **  **  **  **   **   **     **  **  **  ** 
       **  **  **  **  **  **    **     **  **  **  ** 
       **  **  **  **  *****     ********   **  **  ** 
 **    **  **  **  **  **  **    **         **  **  ** 
 **    **  **  **  **  **   **   **         **  **  ** 
  ******    ***  ***   **    **  **          ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727