UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pienains ūdens
Autors: Sezams ()
Datums: 05/07/2009 22:12

Uzliku sūkni, nopirku jaunu siltā ūdens boileri. Vēl uzliku parasto mehānisko filtru aiz sūkņa. Kad ielej glāzē silto ūdeni, tad tas izskatās pienains, necaurspīdīgs.
Kas tās par nogulsnēm ūdenim?

Re: Pienains ūdens
Autors: soseds2 ()
Datums: 06/07/2009 22:49

Tie nav gaisa burbulisi?



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **   *******   ********    ******   
 **    **  **     **  **     **  **     **  **    **  
 **        **     **  **         **     **  **        
 **        **     **  ********   ********   **   **** 
 **         **   **   **     **  **     **  **    **  
 **    **    ** **    **     **  **     **  **    **  
  ******      ***      *******   ********    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.