UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 5
Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: velkam ()
Datums: 23/11/2007 04:20

Nu tā ceļ un nodod īpašniekiem Mārupē, Vecozolnami. Man ar tā stipri dīvaini likās, kad Gaco rakstīja - viss ir ieksā. Tāpēc arī aprakstīju kāda ir situācija. Jo piem: ir jāievelk TV kabelis 20 metri, kurš būs pie sienas un pa taisno iekšā TV - tātad reālas točkas nebūs jo stiprinājumi neatļauj rozeti+TV kabeļa ievadu(vai par brīvu), demontējot plātnes pēc nepieciesamības tik vienkārsi nebūs. Un nojakt visas sienas, griestus, lai pēc tam celtu visu no jauna - negribas
Citur lasu, ka elektrinstalācijas no "0" vidējā cena aptuveni sanāk 20 LVL/kvm., bet pēc Gacco teiktā, man tas būs pa sviestmaizi - nu max kādi 5 LVL/kvm.
Vot dilēma, ticēt pasakām vai nē?

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: a ()
Datums: 23/11/2007 04:35

Nezinu kaa ar pasakam, bet ar to projektu veciit tu esi ieberzies...

Laikam jaasaak skatiities, vai griestos vispar ir kada instalacija apgaismojumam.
Pec tam jaadomaa, kur generali vispar butu verts likt speeka kabeljus.
Bet vispar gemorojs un parmaksasana ir garanteti.

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: velkam ()
Datums: 23/11/2007 04:57

Nē nu viss itkā kvalitatīvi........bet taisīts ar domu ka pašiem nebūs jāvelk elektroinstalācija. Savilkt protams var, tik svarīgs risinājums, kā izdevīgāk un ietaupīt nenojaucot visu. Protams elektriķim vieglāk pateikt-nojauc visu, es savilkšu tad meklē meistarus kas liks visu no jauna. Tas neder, vienmēr meklēju optimālāko variantu!

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: esss ()
Datums: 23/11/2007 05:04

ja griestos vates nav,tad to visu var izdarīt neko nenojaucot.vienkārši ik pa gabalam jāuztaisa pa caurumiņam un jāizvalkā kabeļi.čakars liels,bet izdarīt var.pats esmu taisījis.

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: a ()
Datums: 23/11/2007 05:20

nu tada pamata ar bija man doma - ja griestos var, tad tur sa ka ta bus kadi caurumi gaismekljiem, tad caur tiem meginat visu svilkt un pec tam nepieciesamajas vietas sienas izveidot sahtas uz leju - kontaktiem.
Vel jau var kautko knapinaties un meginat sleept zem griidas liisteem.
Bet nu es nezinu ko es personigi izdaritu ar ta projekta pardeveju, ja man butu iesmerets sitads analfabetisma kalngals.Visticamak liktu sim attistitajam par savu $$ ari visu atrisinat.Tas nav ne logiski ne normali.

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: velkam ()
Datums: 23/11/2007 05:22

Nu ja par to jau es runāju, arī vietām jānoņem kāda sienas plātne, jo aiz vates kaut ko izvilkt sarežģīti. Bet čakars jau visos darbos, kur tas mazāks kur lielāks! Nu bet tā aptuveni (šādā situācijā) cik varētu maksāt atsevišķi rozetes vai slēdza montāža līdz galam, lampiņu un cik tad šāda veida kabeļu instalēšana metrā?

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: esss ()
Datums: 23/11/2007 05:32

varbūt varam vienoties...copmiilis@#$%&inbox.lv

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: a ()
Datums: 23/11/2007 05:32

Es domaju, ka Tev seit neviens neko precizu neatbildes.Tava gadijuma ir jamekle elektrikis, kurs butu gatavs sadu nestandartu uznjemties + tiri cilvecigi , lai Tu ar vinju vari sastradaties/atrsat kopigu valodu - tad jau risinajumu atradisiet.

ps.man piemeram elektrikja meklejumi beidzas ar si aroda ''prateja'' patrieksanu un pasdarbibas parversanu izcilaa majas elektroinstalacijaa ;) Pie tam sanaca par apmeram Ls2000 leetak.

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: gamu ()
Datums: 23/11/2007 05:38

mums tas ,paslaik, nav pamatdarbs, tapec ja var nopelnit, tad kapec gan ne?!
bazes cena dzivoklim ir 7 ls par regipsa punktu punku, mani pazinas nem 10. zinu Valka nem 8 par regipsi.. ja Tu gribesi rozeti stadiona, tad ari rekinas ka stadiona.. dzivoklis tacu nav stadions?! mes tacu runājam par dzivokli?!
protams, ja regipsi jajauc vai jebkas savadak.. tad diez vai es parasktitos pat 7ls, ja buvet visu no nulles, tad nav problemu! betona sakot ar 10ls. protams var ari par augstaku cenu, nav problemu.. nosauc, ko Tev piedavā citi!!! :)))

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: velkam ()
Datums: 23/11/2007 05:44

Nu ar kādu jau būs jāvienojas, viss atkarīgs no kvalitātes un cenām. Sākumam, lai netērētu lieki neviena laiku un nebraukātu pa objektu gribēju uzzināt kvalitatīvu meistaru vidējo izcenojumu uz aprakstītajiem darbiem, konkrētā situācijā. Aprakstīts tika diezgan daudz uz vietas ar neko vairāk neieraudzīs. Dažas nepieciešamās plātnes varu demontēt pats. Bet to nebūs daudz un būs nedaudz apgrūtināta vilkšana, nevis vienkārša kabeļa ieklāšana.

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  **     **  ******** 
 **        **        **     **  **     **     **    
 **        **        **     **  **     **     **    
 ******    ******    **     **  **     **     **    
 **        **        **     **   **   **      **    
 **        **        **     **    ** **       **    
 ********  ********   *******      ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727