UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8
Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: Venta (85.254.75.---)
Datums: 25/02/2024 19:25

Mana sistēma strādā 50 gadus un arī šis katls strādā, es jau neesmu teikusi , ka nestrādā--viss kārtībā, ja neskaita tehniskas dabas/kvalitātes/ problēmas, kā piemēram durtiņu kvalitāti.

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: agrais (89.254.159.---)
Datums: 26/02/2024 07:48

Nu ja durvim kads brakis, tad zvani viniem, nomainīs. Ja tas mehaniskas problemas doma ar to engu pieregulesanu vai pievilksanu,,,tad tas jau nu pasam būtu jadara.Es arī 4 gadu laikā esmu paris reizes pievilcis stingrak, bet tas sakumā, tagad vair nav vajadzība.Bet pie labas katla apsaistes tas strada perfekti.Es vel uzbetoneju paaugstinajumu, tad arī kurinot nav celos jametas, un pelnus izgrabt viegli. Par to trubas tīrīsanu...Ta tev aug ciet jo katlam nepareizs t režims, tā ar pasteces rezīmu būs, un tur neko neizdarīsi. Man ceturta sezona, pirms ziemas pirmo reizi to trubu attaisīju, tur nekas ko tīrit nebija.

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 26/02/2024 08:49

Augšējās durtiņās, kur kvēpi jātīra pa visu ekspluatācijas laiku kopš novembra esmu kādas 3 reizes attaisījusi un redzi, ka duriņām tā kā eņģes nav kārtībā, es pati neprotu tur neko izdarīt, meistars maksā naudu, ražotājs 450 km aptuveni brauks pie manis:) ? Kvalitāte klibo Grobiņas katliem manuprāt, skurstenis nezinu vai jau aizaug tikai vēlos saprast kā to izdarīt, lai nav jādemontē nost?

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: agrais (89.254.159.---)
Datums: 26/02/2024 09:06

Ja nav truba ar lucinu, tad protams jademonte nost. Nu ka savadak iztīrīsi...Bet man labaks padoms-mekle vīru, tad visi sie jautajumi atkritīs pasi no sevis. Iespejams, tas ka paveiksies....

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: Cogito (87.110.120.---)
Datums: 26/02/2024 09:12

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...Bet man labaks padoms-mekle vīru

Konkrētajā jautājumā pietiktu arī ar skursteņslauķi. Kas, protams, viens otru neizslēdz. ;)

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: Vidzeme (213.226.141.---)
Datums: 26/02/2024 17:17

Padoms par vīra meklēšanu diezgan labs:) Bet ja par lietu,tad katlam kvalitāte ir laba. Tas kad cilvēki mēdz knapp kurināt,tad arī tur viss aizaug. Katlam ir jāstrādā normālā darba temperatūrā 70grādi,tā kā man aicinājums Ventai sākt domāt par sistēmas uzlabošanu un iegādātoies aķi. Tad katls strādās viss kā vajag+visu nakti būs siltums. Katlam augšējās durvis taisam vaļā gandrīz katru vai katru otro reizi kad plenos iztīram no apakšās. Man nav saprotamas Ventas sūdzības.

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: N (80.89.72.---)
Datums: 27/02/2024 02:38

Man kā neprofesionālim liekas, ka Ventas problēmas ir tas, ka katla uzstādītājs nav noregulējis durvis un tas, ka tiek knapi kurināts lai nevārītos, jo pašteces sistēma štruntīgi cirkulē.
Skursteņa gabalu var nomainīt arī pret tādu kuram ir lūciņa, ja negrib ņemt nost lai iztīrītu.

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: agrais (89.254.159.---)
Datums: 27/02/2024 07:31

Tur jau ta lieta ka savu neprasmju deļ vaino razotaju. Katlam durvis ir regulejamas ar uzgriezņiem.Man ar laiku vajazeja nedaudz pievilkt, jo blīvejošais strikis nedaudz nosedās. Bet tas bija pasā sakuma...Neka tur sarežģita, bet sievietei ta varetu būt problema. Maziem katliem siltummaiņa durvis ir nedaudz neerti atvērt....jāskruve 4 skruves. Man 52kw katls, tam durvis ka durvis. Bet nu ipasi biezi tur nav ko tirīt. Varbut tamel ka diezgan liels procents apses malka, to kurinot nekas neapaug. Man skurstenis no 10mm bieza metala, tur viss nobirst pats, praktiski nav ko tīrit.Pielauju ka arī to ta apse dara.Ka jau minēja, tad vajadzeja auzejošajā trubā ielik gabalu ar luciņu, tad nekas nost javieno nebūtu. Nu baigi ērti gan tur kaut ko tirit nebūtu, jo Ventas gadijuma ta truba var aizaugt samera krietni. Esmu redzejis kur ar perforatoru kaļ āra, savādak neka... Normāla režīma kurinot tur nekas ipasi nav ko tīrīt.

Re: Nav cirkulācijas pašteces sistēmā.
Autors: Venta (85.254.75.---)
Datums: 27/02/2024 08:27

Kuro reizi paskaidroju, ka SISTĒMA MANI APMIERINA,jā bija gaiss, kurš nostabilizējās, arī skurstenis vēl droši vien nepaspēja aizaugt no pus novembra mēneša, interesējos kādas skursteņa iespējas , Par katla kā paša kvalitāti neko sliktu pagaidām, bet to , ka durtiņas uz 3atvēršanas reizi sāk kustēties, tas norāda uz paviršību gan!

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******    **    **  **     **  **      ** 
 ***   ***  **    **   ***   **   **   **   **  **  ** 
 **** ****  **         ****  **    ** **    **  **  ** 
 ** *** **  **   ****  ** ** **     ***     **  **  ** 
 **     **  **    **   **  ****    ** **    **  **  ** 
 **     **  **    **   **   ***   **   **   **  **  ** 
 **     **   ******    **    **  **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727