UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 4 no 30
Rezultāti 91 - 120 no 888
3 gadi
J
Muižnieks Wrote: ------------------------------------------------------- > nu ja, labāk vati no abām pusēm padarīt elpot > nespējīgu, un tad kad tur mitrums tiks iekšā > (un viņš tur tiks) tad viss nopūs. Labs padoms. Īsti nesapratu domu, bet vēja plēvei parasti ir lieliska tvaika caurlaidība. Īsti neesmu saskāries arī ar mehāniskās izturības problēmām, bet saulē bez jumta klājuma
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
J
Ņem pretvēja plēvi, nav jēgas izmest nevajadzīgi naudu par difūzijmembrānu, jo tvaika izolacijai cauri tāpat nekāds mitrums neies.
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
J
aakk Wrote: ------------------------------------------------------- > Aptin ar virvi. Būs super! Izskats varētu būt labs, bet droši vien arī potenciāla putekļu krātuve.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
filja Wrote: ------------------------------------------------------- > nesaprotams jautājums! > ar slīpmašīnu un smilšpapīru. > vēl var ar neilona birsti,būs vecuma efekts. > var fleksim uzlikt slīpējamo ripu,bet nebūs > ļoti pa skaisto:))variantu daudz,pašam jāsaprot > ko īsti grib. Jautāju vai vajag noteikti slīpēt šķiedras virzienā, vai būs labi arī ar orbitālo slīp
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Mansardā palikuši vairāki redzami jumta krēsla atbalsta stabi (zāģēts koks). Ar ko viņus labāk noslīpēt, lai labāks izskats?
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Ņem normālu dziļurbuma sūkni, kad gribēsi - izvilksi ārā. Var arī to pašu vibrosūkni pagaidu variantā izmantot, pieredze rada, ka urbumam nekas nenotiek - tieši otrādi - paskalojas vairāk.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
SerViss Wrote: ------------------------------------------------------- > MK noteikumi > .................. > > 64. Attālums no dūmvada iekšējās virsmas > līdz degtspējīgai konstrukcijai ir vismaz: > > 64.1. 380 mm, ja dūmvadam pievienotās > apkures ierīces darbības laiks ir līdz trim > stundām; > 64.2. 510 mm, ja apkures ierīces darbības > la
Forums: Vēlos uzzzināt
3 gadi
J
Priekš kam Tev tur reģipsi, liec pa taisno ar koka grīdām paredzēto līmi uz dēļiem - man jau kādi 10 gadi vasarnīcā tā stāv.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
binary Wrote: ------------------------------------------------------- > Reno Wrote: > -------------------------------------------------- > ----- > > Parasti tas notiek filtru skalošanās reizēs, > > kad apmēram 200L ūdens tiek ietecināti > > bundulī, līmenis paceļas un zampa tiek ar > > straumīti izskalota no bunduļa ārā. > > Man savulaik august.lv
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
J
agrais Wrote: ------------------------------------------------------- > J Wrote: > -------------------------------------------------- > ----- > > Hmm, mana sapratne ir tāda, ka palodzes > montējot > > piegriež atbilstoši ailei nevis otrādi. > > Bet kopuma izskatās, ka koka palodzes vairs > nav > > populāras - nav daudz ieteikumu :) Laikam visi >
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Hmm, mana sapratne ir tāda, ka palodzes montējot piegriež atbilstoši ailei nevis otrādi. Bet kopuma izskatās, ka koka palodzes vairs nav populāras - nav daudz ieteikumu :) Laikam visi pamatā liek plastmasas vai skaidenes.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
v_t Wrote: ------------------------------------------------------- > > bet infiltrācijas lauks tāpat aizies ciet. 5 - 7 > gados kā likts. Šitais izklausās pabriesmīgi. Bio kanalizāciju licēji šādus faktus noklusē?
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
J
Ailes man jau apstrādātas un nokrāsotas. Cik sapratu koka palodzes var uzstādīt tikai pēc apdares darbu veikšanas.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Vai varat ieteikt, kur iegādāties iekšējās palodzes, vēlams koka un interesē komplektā ar uzstādīšanu.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Sāka tecēt nerūsējošā tērauda dvieļu žāvētājs?
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Man tas pats ar spundēto un līmēto 18mm OSB. Visticamāk iemesls ir konstrukciju staigāšana mainoties telpas temperatūrai.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
J
Parasti neliek ne ģeotekstilu, ne šķembas - pietiek ar smilti.
Forums: Privātmāju būvniecība
4 gadi
J
Laipni lūgts būvnieku darba realitātē, kur visi izmēri +/- 5cm staigā. Man arī Aeroc sienas, tāpat tā apmetuma kārta vietām 4cm sanāca, un vēl vietām dabūju pāršpaktelēt pa virsu. Ja mūrēsi pats varbūt arī dabūsi daudzmaz taisnu.
Forums: Privātmāju būvniecība
4 gadi
J
Niks (neīstais) Wrote: ------------------------------------------------------- > Vai skavas skrūvējāt ar vienu vai divām > skrūvēm? Es sliecos skrūvēt ar vienu. > Padalieties lūdzu ar vietām, kur vēl, izņemot > Depo, var iegādāties šādas skavas. Internetu > esmu izgooglējis krustu šķērsu, neko sakarīgu > atrast nevaru. Skavas sākumā ņēmu Depo, pēc tam pārgāju uz Būvnie
Forums: Ārdarbi
4 gadi
J
Nu bet loģiski, ka mitrumu caurlaidošu ('elpojošu') materiālu nedrīkst nosegt ar mitrumu necaurlaidošu. Un nekāda plēve zem ekovates nav nepieciešama!
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
J
Tikko saliku visu mansardu ar šādām skavām. Stiprināju ar skrūvītēm. Atsauksmes tikai pozitīvas - izskatās daudz labāk nekā skrūvēts caur dēli. Jāņem vērā, ka skaviņas ir dažādas, Depo piemēram ir plānas un viegli lokās, citur var atrast biezāka metāla un noturīgākas.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
J
Partner motorzāģi nesen izmetu - motors brīziem strādāja, brīžiem nē - servisā teica, ka tas tiem zāģiem esot normāli un tur neko nevarot darīt. No otras puses Partner pļaujmašīna pašgājējs ar 875 B&S motoru kalpo ļoti labi.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
J
Tas apmales ar laiku izcilā - betonē vai nebetonē. Pirtij apkārt ir oļi - gadus trīs bija smuki - pēc tam piegružojās arvien vairāk un vairāk, dabūju uzkrāmēt pa virsu ietvju flīzes, citādi sak augt zāle un sūna.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
J
Aizpildi šķirbu HK 35 vai beramo kokšķiedras vati.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
J
Mierīgi vari likt pa taisno uz smiltīm. Ar to slapjā blietēšanu jāuzmanās - slapjākajās vietās bliete zvērīgi ātri grimst un izcelt viņu ir sarežģīti.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
J
Pie tāda slapjuma kāds bija pagājušajā gadā vispār brīnums, ka kāda āra virsma vēl palikusi bez sūnām.
Forums: Vēlos uzzzināt
4 gadi
J
zigmars Wrote: ------------------------------------------------------- > Nekas nav jāzog, lai lēti uzceltu māju. Nevajag > daudz - pacheko ss, pastrādā ar gugli. Protams > ja būvē pats. Ja jāņem strādnieki tad gan > cipars ir reiz divi. Bet nu 800 eiras /m2 ir > kosmoss. Specs jau vienmēr te visus biedē ar izmaksām. Faktiski 300-400 Eur/m2 var mierīgi ierakstīties līdz apd
Forums: Vēlos uzzzināt
4 gadi
J
Labāk ņemt kādu, kuram nav nepieciešami reaģenti, piemēram Birm.
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
J
Akrils bieži atraujas no vienas virsmas vai iedot plaisu, tāpēc skatos uz PU vis MS hermētiķiem.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
J
Man ar mūrnieki bija pamanījušies tā salīmēt Aeroc blokus. Es nedarīju neko - man vēlāk iekšpusē nāca apmetums un ārpusē vate.
Forums: Privātmāju būvniecība
Pašreizējā: 4 no 30

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.