building.lv skaitļos

Lietotāji online40
Aktīvie uzņēmumi2018
Nozares raksti32930
AL Ceļu Būve, Gaujas 27A, Ādaži, Ādažu nov. LV-2164

Foto 14

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 40103390749
 2. LV40103390749
 3. 09.03.2011
 4. 09.03.2011
 5. Biķernieku iela 71 – 18, Rīga, LV-1039

BIS.GOV.LV informācija

 1. DATA
 2. INDUSTRY
 3. BISREGNO
 4. STATUS

Par mums:

Uzņēmums strādā, lai uzlabotu ceļu kvalitāti Latvijā. Savu darbu veicam ar saliedētu profesionāļu komandu, kas aktīvi darbojas izaugsmes un uzņēmuma attīstības procesos. Mūsu profesionālo darbību veicam ar godprātīgu attieksmi pret darbu, un pozitīvu, atvērtu komunikāciju ar Klientiem un sadarbības Partneriem. Stratēģiski plānota un pārdomāta darba organizācija sniedz iespēju garantēt augstu darbu kvalitāti un savlaicīgu izpildes termiņu ievērošanu.
Mūsu klienti ir uzņēmumi, pašvaldības, valsts iestādes, un privātpersonas.


Vairāk

Mūsu pakalpojumi:

 • Būvniecība
  Būvniecība ietver procesu no būvlaukuma sagatavošanas līdz izbūvētā objekta nodošanai ekspluatācijā. Būvējam ielas, laukumus, piebraucamos ceļus, ietves, izbūvējam caurtekas. Izmantojam, gan asfaltbetonu, gan betonu kā arī granīta bruģakmeni vai dabīgo akmeni. Izmantojam arī citus materiālus atbilstoši Klienta vajadzībām un vēlmēm.
 • Rekonstrukcija
  Rekonstrukcija ietver asfaltbetona seguma virskārtas frēzēšanu, asfaltbetona seguma izbūvi, bruģakmens seguma nomaiņu, aku, gūliju līmeņošanu, caurteku nomaiņu, ietvju un ceļa apmaļu regulēšanu / nomaiņu, marķējuma uzklāšanu.
 • Uzturēšana
  Uzturēšana ietver asfaltbetona seguma remontdarbus vasaras un ziemas sezonā, ātrumvaļņu izbūvi, bojāta bruģakmens nomaiņu, bojātu ietvju un ceļa apmaļu nomaiņu, bojātu aku, gūliju, ūdens kanālu nomaiņu, seguma marķēšanu, ceļa zīmju uzstādīšanu, drošības barjeru uzstādīšanu, caurteku konstrukciju apkopi un remontu.
 • Citi pakalpojumi
  Ceļu būvtehnikas noma, kravas a/m un evakuatora pakalpojumi, sniega tīrīšanas/izvešanas darbi.

Vairāk

Atslēgvārdi

Asfaltēšana un bruģēšana, Ceļu būve, Asflatēšana, asfalta ieklāšana, asfaltbetona ieklāšana, asfaltbetons, bruģēšana, bruģis, bruģakmens, bruģa remonts, bruģa ieklāšana, bedrīšu remonts, ceļa zīmju uzstādīšana, guļošais policists, ātrumvaļņi, ātrumvaļņu izbūve, ceļu būve, sniega tīrīšana, sniega izvešana, seguma marķēšana, līniju krāsošana,
asfalta frēzēšana, veltņa noma, asfaltieklājēja noma, frēzes noma, asfaltbetona frēzes noma


Vairāk

Mājas lapa internetā