building.lv skaitļos

Lietotāji online33
Aktīvie uzņēmumi1673
Nozares raksti32872
Arhitektūras dizaina studija, Baložu 1-12, Rīga, LV-1048

Foto 24

Jaunbūves
Noliktavas ar birojiem
Interjera izstrāde
Interjers privātmājām
Privātmāju būvprojekti
Noliktavas būvprojekts
Fasāžu atjaunošana
Daudzdzīvokļu namu būvprojekti
Pirts pārbūve
Privātmājas
Telpu un fasāžu labiekārtošana
Būvprojektu uzraudzība
Lielgabarīta apgaismes ķermeņi
Dzīvojamo māju būvprojekti
Baznīcu jaunbūve
Industriālie būvprojekti
Pamatskolu būvprojekti
Paviljona būvprojekts
Vides objekta projekts
Automazgātuves jaunceltne
Automazgātavas būvprojekts
Noliktavas un biroju telpas
Ēkas jaunbūve

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.900-1200,
  1300-1800
 • O.900-1200,
  1300-1800
 • T.900-1200,
  1300-1800
 • C.900-1200,
  1300-1800
 • P.900-1200,
  1300-1800
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40203109734
 2. LV40203109734
 3. "SWEDBANK", AS
 4. LV38HABA0551044455403
 5. 05.12.2017
 6. 05.12.2017
 7. Baložu iela 1 – 12, Rīga, LV-1048

Projektēšanas birojs

ARHITEKTŪRAS DIZAINA STUDIJA nodarbojas ar dažādu funkciju un mērogu projektēšanu. Birojam ir plašs darbības spektrs, kas ietver gan privāto, gan publisko sektoru, kā arī industriālo, ražošanas būvju projektēšanu visās tā stadijās. Biroja mērķis, nodrošināt klientam, funkcionālu un kvalitatīvu pakalpojumu, atbilstoši ilgtspējīgas attīstības principiem.
Sadarbojoties ar mūsu partneriem piedāvājam izstrādāt kvalitatīvus projektus, kas atbilst Jūsu vēlmēm par saprātīgām izmaksām, jo mūsu galvenais mērķis ir izveidot pasūtītājam funkcionālu, ērtu un modernu dzīvojamo māju projektus, publiskus objektus vai interjera dizainus. Mūsu darbības periodā esam izstrādājuši vairāk nekā 180 dažādu projektu, kas ietver publiskas ēkas (skolas, muzejus, bērnudārzus, sociālās ēkas u.c), dzīvojamās ēkas, ražošanas ēkas, noliktavas, kā arī dažādus citus, gan maza, gan liela apjoma projektus. Mūsu komanda sastāv no arhitektiem, dizaineriem, konstruktoriem un inženiertīklu projektētājiem, kā arī, ekspertiem un cietiem kvalificētiem speciālistiem.

 


Vairāk

Energoefektīvas būves

Gatavi uz jauniem izaicinājumiem nekad nepadodamies un vienmēr nonākam pie vēlamā rezultāta.  Strādājam ar Fiziskām, juridiskām personām, kā arī valsts iestādēm un protams ar ārzemju attīstītājiem. Izstrādājam projektus, kuros nodrošināta BREEM, LEED sertifikācija, nodrošinot klientam ilgtspējīgu un energoefektīvu būvi ar labiekārtotu teritoriju un ilgtspējīgu infrastruktūru.
Latviešiem netrūkst ambīciju vai ideju, bet nepieciešamas ne tikai labas idejas, interesantu vietu, bet arī par ilgtermiņa ekonomisko un kulturālo ietekmi, ko radām. Neatkarīgi no nozares vienmēr būs apstākļi, kuri jāizvērtē, jāizanalizē un jānoved līdz mērķim, kas mūsu gadījumā atspoguļojas dizainā, konfigurācijā un izvietojumā, ko nosaka normatīvo aktu prasības, kas ne vienmēr sakrīt ar vēlamo ieceri un klienta vēlmēm, tāpat, vides faktori, lokācija rada izaicinājums visā izstrādes un būvniecības gaitā, līdz pat nodošanai ekspluatācijā.

 


Vairāk

Arhitektūras dizaina izstrādes process

Formulējot pieeju arhitektūras dizaina izstrādes procesam, apbūvētās vides mijiedarbībai ar cilvēku un dabisko vidi ir jāmin, ka katrs klients un projekts ir individuāls, kas prasa savu pieeju, bet, vienmēr uzsākot projektēšanas darbus, veicam padziļinātu izpēti vietai, kā arī, klienta vēlmēm, lai izvērtētu un iepazītu klientu, viņa paradumus, personību, kā arī, stila un dizaina izjūtu, lai iegūtu funkcionālu un ērtu rezultātu lietotājam. Arhitektūras ietekme uz cilvēkiem, vidi un ekosistēmu, ietekmē būvniecības stāvokli visā pasaulē, savukārt, mainoties laikam, tehnoloģijām un sabiedrībai, attiecīgi mainās arhitektūra – stila iezīmes, materiāli, mērogi un mērķi. Vizuāli formulējot šī brīža laikmetīgos jauninājumus, rosinot veidot ēku projektus, kas ir jutīgi pret cilvēku, programmu un biotopu – cilvēkiem draudzīgu un videi draudzīgu arhitektūru.


Vairāk

Atslēgvārdi

arhitektūra, dizains, projektēšana, inženiertīkli, saskaņošana, projekts, būvprojekts, interjers, ADS, arhitektūras dizaina studija, dizaina studija, arhitekts, arhitekti, inženieris, inženieri, inženiertīkli, projektētājs, projektētāji, arhitektu birojs, arhitektūras birojs, vizualizācijas, privātmājas, ēkas, būves, biroja ēkas, loģistikas, noliktavas, ražošanas ēkas, industriālas būves, tirdzniecības būves, izglītības iestādes, inženierbūves, projektēšanas pakalpojumi, būvprojekti, paskaidrojuma raksti, saskaņošana, modelēšana, siltināšana, renovācija, atjaunošana, pārbūve, BIS, ekspluatācija, autoruzraudzība, teritorijas labiekārtojums, ainavu arhitektūra, ilgtspējība, BREEM, LEED, energoefektivitāte, atmežošana, ekspluatācija, izpēte, teritorijas analīze, detālplānojums


Vairāk

Mājas lapa internetā