building.lv skaitļos

Lietotāji online50
Aktīvie uzņēmumi2081
Nozares raksti32931
Black Burner, Kauguru 19, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201

Kontakti

 1. +371 27353533
 2. info@black-burner.com
 3. https://black-burner.com/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

 1. 40203446150
 2. LV40203446150
 3. 07.12.2022
 4. 07.12.2022
 5. "Saulrieti" – 8, Mārsnēni, Mārsnēnu pag., Cēsu nov., LV-4129

BIS.GOV.LV informācija

 1. Ēku būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība
 2. 18485
 3. Aktīvs

Radošuma enerģijas pilns uzņēmums ar mīlestību pret koku!

Mēs apstrādājam koku ar senu dzedzināšanas metodi dodot tam ilgmūžību un unikāli jaunu izskatu, kas priecēs katru mūsu klientu! Mūsu dizaina un interjera produkti ir roku darbs. Katrs dizaina elements ir tikai vienā eksemplārā! Tas piesķir mūsu produktiem lielāku vērtību.
Kā arī mēs ražojam rūpnieciskos produktus – grīdas līstes, klēdes, durvis. Piešķirot jūsu mājai, dzīvoklim, ofisam, restorānam vai jebkurai citai telpai lielisku akcentu un padarot to īpašu! Mums patīk skaistas lietas un mēs apvienojam vairākus faktorus vienuviet (eksluzīvu interjera dizainu, eko materiālu, izturību, ilgmūžību un dabai draudzīgu) !


Vairāk

Koksnes apstrāde

Koksnes apstrāde ar uguni ir visdabiskākais koksnes sagatavošanas veids, kas nodrošina aizsargājošu un estētisko funkciju. Ir svarīgi uzsvērt, ka koksnes apstrāde ar šo metodi ne tikai rada unikālu nokrāsu un izceļ tekstūru, bet arī nodrošina aizsardzību pret ārējiem faktoriem (uguni, trūdēšanu, kukaiņiem). Ar šo koksnes dedzināšanas metodi apstrādāta koksne kalpo vairākus gadu desmitus, tāpēc šis risinājums ir ne tikai estētiski pievilcīgs, bet arī ārkārtīgi izturīgs, ilgmūžīgs.


Vairāk

Process

Koksni apdedzina ar uguni, līdz vēlamajam rezultātam un tonim, notīra no sodrēja putekļiem vai apstradā ar birsti! Koksni nomazgā ar ūdeni. Dēļi tiek sagatavoti lietošanai – pārklāti ar dabīgajām eļļām vai laku.


Vairāk

Atslēgvārdi

grīdas līstes, interjera elementi, kempinga namiņi, koka māju būvniecība,  koka moduļu māju būvniecība, būvniecība,  koka mājas, moduļu māju celtniecība,  koka mājas, koka moduļu mājas, moduļu mājas, dedzinātās apdares, koka māju būvniecība, saunas, pirtis, apdares dēļi,
dedzinātie dēļi, koka durvis


Vairāk

Mājas lapa internetā