building.lv skaitļos

Lietotāji online54
Aktīvie uzņēmumi2018
Nozares raksti32931
Force Fix, "Vilciņi", Dzidriņas, Stopiņu pagasts, Ropažu nov., LV-2130

Foto 22

dībeļi
enkuri
ķīmija
skrūves
skrūves
skrūves
cimdi ar nitrila pārklājumu
darba cimdi
dimanta griezējdiski
drošinātāji
elektrība
forch griezējdiski
forch katalogs
forch urbji
forch
frēzes
griezējdiski
hermētiķi
atsperes
attīrītāji
blistera iepakojums
bultskrūves

Atsauksmes

 • 2020/10/28 13:16

  ❝Kvalitatīvs serviss, ātra piegāde❞

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1700
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40103565866
 2. LV40103565866
 3. "Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle"
 4. LV97NDEA0000083740361
 5. 16.07.2012
 6. 16.07.2012

Par mums:

SIA "Force Fix" darbojas celtniecības, ražošanas un autoservisa darbu jomā. Vairāku Eiropas vadošo ražotāju pārstāvniecība Latvijas tirgū. Piedāvājumā plašs sortiments - visdažādākie instrumenti celtniecības vajadzībām un auto piederumi tīrīšanai un mazgāšanai. Uzņēmumā darbojas pieredzējuši un zinoši speciālisti, kuri arī labprāt sniegs konsultācijas un nodemonstrēs jebkuru produktu darbībā.
Vairāk

Piedāvājumā:

 • Skrūves, uzgriežņi un plātnes
 • Auto mazgāšana un tīrīšana
 • Kniedes, kniežu pistoles
 • Ķēdes un troses
 • Dībeļi
 • Hermētiķi
 • Naglas

Vairāk

Piegāde:

Piedāvātās preces iespējams apskatīt interneta katalogā. Pasūtījumu var saņemt 24 stundu laikā, jo sūtījumi tiek līdz klientam nogādāti ar kurjerpastu.
Vairāk

Atslēgvārdi

Skrūves, bultskrūves, paplāksnes, uzgriežņi, vītņustieņi, kniedes, naglas, jumta skrūves, nerūsējošā tērauda skrūves, karsti cinkoti stiprinājumi, ģipškartona skrūves un skrūves kokam, dībeļi, dībeļnaglas un enkuri, ķīmiskie enkuri, būvkalumi, leņķi, caurumplates un lentas. Troses, ķēdes, šeikeļi un karabīnes. Profesionālu ķīmiju no Forch servisiem un ražotnēm – smērvielas, attīrītāji, līmes, hermētiķi. Abrazīvi, griezējdiski, smilšpapīrs, urbji un vītņugrieži. Papildus tam piedāvājam auto tīrīšanas līdzekļus – priekšmazgātājs, šampūns, tīrītāji gan auto karkasam, gan salonam. Par mums: Force Fix ir veidots kā vairāku Eiropas vadošo ražotāju pārstāvniecība Latvijas tirgū. Mēs piedāvājam visdažādākos instrumentus, stiprinājumus, auto piederumus, autoservisu un ražotņu ķīmijas u.c. Mūsu darbiniekiem šajā tirgus jomā ir 7 līdz 15 gadu pieredze, kas nodrošina kvalitatīvu servisu, profesionalitāti, kā arī individuālu attieksmi pret katru klientu. Mēs ļoti labi pārzinām esošās tirgus vajadzības, kā arī jaunākās tendences gan Latvijā, gan Eiropā. Uzņēmums SIA „Force Fix” piedāvā plašu sortimentu, augstas kvalitātes dažādas preču grupas, kas ir neaizvietojamas celtniecībā, autoservisu darbos, ražotnēs un dažādos citos uzņēmumos. Mēs varam Jūs konsultēt par vispiemērotāko stiprinājuma elementu konkrētajā situācijā, kā arī ieteikt finansiāli visizdevīgāko risinājumu tam. Jebkurā auto servisā vai ražotnē Jums noderēs mūsu auto ķīmija un instrumenti. Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem savā jomā, kas ir guvuši savu pieredzi vairākās starptautiskās firmās un paši ir gatavi jebkuru produktu nodemonstrēt Jums darbībā. Papildus tam mēs saviem klientiem piedāvājam teicamu servisu, kas sākās ar konsultēšanu par precēm, izdevīgākās preces ieteikšanu, sortimenta izveidošanu un tā izkārtošanu veikala plauktā vai darbnīcā, nākotnē nodrošinot regulāru piegādi un sortimenta uzturēšanu. Klients savu pasūtījumu var saņemt 24h laikā no pasūtījuma izdarīšanas brīža, jo savus sūtījumus mēs piegādājam saviem klientiem ar kurjerpastu, kas atļauj mums visu savu uzmanību veltīt klienta vajadzībām. Force Fix ir skrūves, stiprinājumi, instrumenti un auto ķīmija gan profesionāļiem, gan amatieriem! Stiprinājumi. Dībeļnaglas. Bultskrūves. Metālizstrādājumi. Instrumentu tirdzniecība. Būvstiprinājumi.


Vairāk

Mājas lapa internetā