building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32752
Guno M, Grodu ražotne, tirdzniecība, "Zvejnieki" , Zvārdes pagasts, Saldus nov., LV-3883

Foto 5

Grodu vāki
Aku grodi
Grodu ražošana
Betona konstrukcijas
Nestandarta betona izstrādājumu ražošana

Kontakti

  1. +371 63881195
  2. +371 29142702
  3. gundars.muiznieks@gunom.lv
  4. https://gunom.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

  1. 13.11.2001
  2. Jelgavas iela 13 – 3, Saldus, Saldus nov., LV-3801
  3. 2022
  4. 1

Par uzņēmumu

SIA "GUNO M" viens no darbības virzieniem ir betona un dzelzsbetona izstrādājumu ražošana. Mūsu produkcijas klāstā ir aku grodi, putubetona bloki, bruģis, ceļu un ietvju apmales, keramzītbetona bloki, bruģakmens, keramzītbetona sienas bloki.

Pie mums var nokomplektēt un pasūtīt aku un kanalizācijas grodus, grodu pamatnes, vākus, augstuma regulēšanas gredzenus. Pēc jūsu vajadzībām tiek uzražots jums nepieciešamais produkts un piegādāts jums vajadzīgajā vietā un laikā.


Vairāk

Atslēgvārdi

Celtniecība, dzelzsbetona izstrādājumu rūpnīca, grodi, betona grodi, grodu ražošana, grodu piegāde, kanalizācijas grodi ar gropi, aku grodi, grodi ar pamatni, grodu vāki, pamata bloki, nestandarta betona konstrukcijas, nestandarta betonu konstrukciju izgatavošana, ražošana, nestandarta risinājumi, aku grodi, Eiro grodi, grodi ar pamatni, grodu blīvgumijas, grodu pārsegumi, betons, betona izstrādājumi, apmales ietvju, ceļu un trotuāru izbūvei betona stabi, betona bruģis, betona pamatu bloki, betona plāksnes, betona java, dzelzsbetona izstrādājumi keramzītbetons, būvmateriāli, būvkonstrukcijas.


Vairāk

Mājas lapa internetā