building.lv skaitļos

Lietotāji online31
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32746
Laadur Baltic, Ventspils 50, Rīga, LV-1002

Foto 34

Pretsvara iekrāvēji
Pretsvara iekrāvēji
4-virzienu iekrāvēji
Sāncēlāji
Personāla pacēlāji
Palešu ratiņi
Palešu plaukti
Šķērveida pacēlāji
Serviss
Tehniskās apkopes
Teleskopiskie iekrāvēji
Hidrauliskie galdi
Mezanīns
Automātiskās noliktavas
Iekrāvēji ar pagriežamu mastu
Līdzstaigājamie pacēlāji
Pacēlāji ar izbīdāmu mastu
Apvidus palešu ratiņi
Iebraukšanas plaukti
Iekrāvēju remonts
Vilcēji
Personāla pacēlāji
Iekrāvēju akumulatori
Portāla iekrāvēji
Palešu ratiņi
Daudzstāvu plaukti
Līdzstaigājamie pacēlāji
Konsoļu plaukti
Plauktu platformas
Kastītes
Darba galdi
Portāla iekrāvēji
Personāla pacēlāji
Pretsvara iekrāvēji

Kontakti

 1. +371 67500176
 2. +371 26549982
 3. +371 67609660
 4. info@laadur.lv
 5. https://www.laadur.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1700
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003680535
 2. LV40003680535
 3. "SWEDBANK", AS
 4. LV85HABA0551034137540
 5. 17.05.2004
 6. Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002

Par mums

Piegādājam augstas kvalitātes pacēlājus, iekraušanas un pārvietošanas tehniku, noliktavu iekārtas un darbavietu aprīkojumu. Rūpīgi izzinām katra uzņēmuma vajadzības, komplektējam un piegādājam iekārtas vislabākajā cenas un kvalitātes attiecībā, sniedzot izvēles iespējas starp vairāku pārbaudītu un uzticamu ražotāju iekārtām. Apzināmies, ka katrs sīkums var ietekmēt klienta darbaspējas un peļņu. Nodrošinām pilnu projekta ciklu – no pirmās konsultācijas līdz izcilam pēcpārdošanas servisam, vajadzības gadījumā iekārtas mainot, uzlabojot un papildinot, atbilstoši katra uzņēmuma un noliktavas darbības specifikai. Lielu uzmanību pievēršam iekārtu komponenšu drošībai un kvalitātei. Mūsu prioritāte ir kvalitatīvs tehniskais atbalsts visiem mūsu klientiem. Pieredzējuši speciālisti, atbilstoši iekārtotas autodarbnīcas un servisa sistēma ir garants, ka tehnisku problēmu gadījumā tās tiks ātri atrisinātas un uzņēmums varēs turpināt darbu.


Vairāk

Kvalitatīvs tehniskais atbalsts ir prioritāte

Klientiem ir svarīgi zināt, ka tehnisku problēmu gadījumā tās tiks ātri un kvalitatīvi atrisinātas, lai darbs neapstātos. Mēs to panākam, izmantojot mūsu speciālistu uzkrātās zināšanas un pieredzi, atbilstoši aprīkotas autodarbnīcas un servisa sistēmu. Liela uzmanība tiek pievērsta komponentu un aprīkojuma drošībai un kvalitātei. Kvalitatīvs tehniskais atbalsts ir mūsu prioritāte.


Vairāk

Izvēle no vairākiem ražotājiem

Katrā preču grupā ir iespēja izvēlēties variantus no vairākiem ražotājiem, no kuriem var piemeklēt piemērotāko, panākot labu cenas/kvalitātes attiecību. Pilns pakalpojumu spektrs iekļauj konsultācijas, projektu izstrādi, piegādi, ieviešanas pasākumus, garantētu pēcpārdošanas apkalpošanu, kā arī iekārtu maiņu vai modernizāciju.


Vairāk

Atslēgvārdi

Iekrāvēji. Iekrāvēju tirdzniecība, piegāde, pilna servisa noma, tehniskā apkope, diagnostika, izbraukuma servisa dienests, remonts, iekraušanas tehnikas serviss jauni un lietoti iekrāvēji, palešu ratiņi, rokas palešu ratiņi, rokla, rohla, hidrauliskie ratiņi, elektriskie ratiņi, iekrāvēji, dakšu iekrāvēji, autoiekrāvēji, dīzeļiekrāvēji, gāzes iekrāvēji, elektroiekrāvēji, noliktavu tehnika, noliktavu pacēlāji, pacēlāji ar izbīdāmu mastu, komisionētāji, pasūtījumu komplektētāji, sāncēlāji, 4 virzienu iekrāvēji, daudzvirzienu iekrāvēji, teleskopiskie iekrāvēji iekrāvēju rezerves daļas, iekrāvēju remonts, rezerves daļas dīzeļiekrāvējiem, rezerves daļas gāzes iekrāvējiem, rezerves daļās elektroiekrāvējiem, papildaprīkojums, papildus aprīkojums, akumulatori, uzlādes iekārtas, riepas, riteņi. Noliktavu plaukti. Noliktavu projektēšana, plauktu tirdzniecība, piegāde, plauktu pārbaude, plauktu sistēmas, palešu plaukti, arhīvu sistēmas, konsoļu plaukti, sīkpaku plaukti, sīkpreču plaukti, preču plūsmas sistēmas, mobilie plaukti, bīdāmie plaukti, marķējums, ģērbtuves skapīši, drošības aprīkojums, plauktu platformas, mezanīns. Personāla pacēlāji. Personāla pacēlāju tirdzniecība, piegāde, tehniskā apkope, diagnostika, izbraukuma servisa dienests, remonts darba platformas, personāla pacēlāji, groza pacēlāji piekabes, groza pacēlāji, šķērveida platformas, šķērveida pacēlāji. Darba vietu aprīkojums. Darba galdi, skapīši, krēsli, hidrauliskie galdi, hidrauliskās platformas, paceļamie galdi, plastmasas kastes. Ražotāji. YALE, ROCLIFTER, BAUMANN, COMBILIFT, EDMOLIFT, SLP, KASTEN, TRESTON, HANEL, ROCLA, ROKLA, DINO LIFT, DINOLIFT, GENIE, HAULOTTE.


 


Vairāk

Preču zīmes

Mājas lapa internetā

Video