building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi73
Nozares raksti32529
Logu Plēves, Patversmes 10, Rīga, LV-1005

Foto 12

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

  1. 40203340227
  2. LV40203340227
  3. Rīga, Sarkandaugavas iela 11 - 21, LV-1005
  4. 1

Apraksts

Komanda Logu Plēves SIA ir viena no tonēšanas biznesa līderēm Latvijā. Mēs esam Latvijas tirgū vairāk nekā 15 gadus. Strādājam tikai ar augstas kvalitātes profesionāliem materiāliem, kurus ražo ASV, Vācija un Dienvidkoreja. Uzstādām plēves uz logiem, durvīm, starpsienām un citām stikla virsmām rūpniecības, ražošanas telpās, birojos, veikalos, viesnīcās, bērnudārzos, skolās un citās sabiedriskās iestādēs, privātmājās un dzīvokļos, visur, kur vien ir stikls un stikla izstrādājumi, neatkarīgi no apjoma un termiņiem!


Vairāk

Kā mēs strādājam?

Mūsu speciālisti ir profesionāļi savā jomā, veiks darbu kvalitatīvi, akurāti un precīzi, netraucējot Jūsu darbu un neradot problēmas. Veiks mērījumus, konsultācijas un cenu piedāvājumu bez maksas. Aptuvenais plēves uzstādīšanas apjoms vienā dienā ir no 20 – 50 m2, atkarībā no plēves veida un darba apstākļiem.


Vairāk

Atslēgvārdi

Logu plēves, stiklu tonēšana, aizsargplēves logiem, triecienizturīga plēve, logu aplīmēšana, spoguļplēves, matētās plēves, starpsienas aplīmēšana, pret saules staru plēves, plēves logiem, energoefektīvās plēves, Aizsargplēves stikliem un logiem, Stiklu tonēšana, Logu plēves,Līmplēves logiem, stikliem (Plēves stikliem un logiem) no 17 €, Digitālā druka, printēšanas pakalpojumi, Drošības plēves stikliem, logiem, Plēves dizainam un interjeram, Matētas plēves stikliem, Enerģijas taupīšanas plēves logiem, Saules staru aizturošās plēves, aizsargplēves pret saules stariem, Logu un stiklu tonēšana, aplīmēšana ar plēvēm, Plēvju līmēšana, uzstādīšana logiem, stiklam, Plēvju noņemšana no logiem, stikliem.


Vairāk

Nozares

Mājas lapa internetā