building.lv skaitļos

Lietotāji online24
Aktīvie uzņēmumi13
Nozares raksti32662
Norgips Sp.zo.o. Pastāvīgā pārstāvniecība Latvijā, Daugavgrīvas 83, Rīga, LV-1007
Norgips Sp.zo.o. Pastāvīgā pārstāvniecība Latvijā

Norgips Sp.zo.o. Pastāvīgā pārstāvniecība Latvijā

Kontakti

  1. +371 67470614
  2. norgips@norgips.lv
  3. https://norgips.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Apraksts

Mēs esam starptautisks uzņēmums, kas dibināts Norvēģijā un pašlaik aktīvi strādā 12 Eiropas valstīs. Kopš 1993. gada sistemātiski attīstām savu izstrādājumu tirdzniecību Polijā un pārējās Eiropas valstīs. Mūsu eksperti aktīvi atbalsta izplatītājus un būvniekus visā kontinentā.

Mēs esam viens no līderiem “sausās būves” starpsienu, piekaramo griestu, sienu un griestu segumu, mansarda apbūves un sauso klonu sistēmu ražotāju vidū. Austrumeiropā tai skaitā arī Latvijā Norgips ir labi zināms ģipškartona plākšņu simbols.

Pateicoties savai gandrīz 25 gadu darbībai Latvijas tirgū, mēs piedāvājam pārbaudītus augstākās kvalitātes izstrādājumus, kas ir droši, draudzīgi lietošanai un vienkārši uzstādīšanā. Visi mūsu izstrādājumi iziet laboratorijas testus, un tiem ir ekspluatācijas īpašību deklarācijas un citi nepieciešami dokumenti, kas ļauj tos izmantot dzīvojamajās un sabiedriskajās ēkās.


Vairāk

Atslēgvārdi

Būvmateriālu tirdzniecība, būvmateriāli, ģipškartona loksnes, tērauda profili. Konstrukciju aizsargelementi, materiāli špaktelēšanai, špaktelēšanas tepe, ģipša līme, ģipša apmetums, ugunsdrošības loksnes, impregnētas loksnes, impregnēti ugunsdroši paneļi, akustiskie paneļi, loksnes locīšanai, grīdas plāksnes, darbarīki.


Vairāk

Mājas lapa internetā