building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi1725
Nozares raksti32891
Ramkons, Betons, Betona piegāde, Aku grodi, Dzelzsbetona konstrukcijas, Akas grodi, Betona pamatu bloki, Mārkalnes 11 k.2, Rīga LV-1024

Foto 18

Frontālo iekrāvēju noma
Transportbetons
Dzelzsbetona pontons
Dzelzsbetona bloki
Pamatu bloki
Dzelzsbetona izstrādājumi
Preču betons
Būvmateriāli
Betons Juglā
Būvkonstrukcijas
Aku grodi
Būvkonstrukcijas
Kanalizācijas grodi
Pārseguma plāksne
Būvmateriāli
Pamatu bloki, piegāde objektā
Būvmateriāli
Dzelzsbetona izstrādājumi

Kontakti

 1. +371 67522025
 2. +371 27822622
 3. +371 67521242
 4. ramkons@icta.lv
 5. info@ramkons.lv
 6. http://dev.ramkons.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1700
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003537230
 2. LV40003537230
 3. 20.03.2001
 4. 12.08.2003
 5. Mārkalnes iela 11 k-2, Rīga, LV-1024

Par uzņēmumu

SIA "RAMKONS" ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem pārstāvētajā nozarē. Rūpnīcas pamatprodukcija ir betona un dzelzsbetona aku grodu un to papildelementu ražošana. Ar rūpnīcā uzstādīto jauno un vienu no modernākajām dzelzsbetona grodu ražošanas iekārtām Latvijā, mēs spējam panākt augstu produkta kvalitāti, tādējādi piedāvājot Jums vislabāko. SIA "RAMKONS" - labākais betons un dzelzsbetona izstrādājumi Jums!


Vairāk

Priekšrocības

SIA "Ramkons" pastāvīgi paplašina aku grodu sortimentu, kā arī izgatavo grodus pēc pasūtītāja projekta dokumentācijas prasībām un rasējumiem. Tiek izgatavoti dažāda augstuma un diametra izstrādājumi. Tiek piedāvāti grodi ar veidņotu pamatni – "čaulas", kā arī atsevišķi, pastiprinātas pamatnes akām, kuri sastāv no pieciem un vairāk grodiem. Aku pārsegumiem tiek izmantoti dzelzsbetona vāki, arī tie piedāvāti plašā sortimentā, atkarībā no paredzamās slodzes. Jauns produkcijas veids ir lūka vāks no atvieglota, īpaši izturīga dzelzsbetona, kurš nekādā ziņā nav sliktāks par smago čuguna lūku, bet cenas ziņā ir trīs reizes lētāks par to. Pats galvenais kompānijas ieguvums ir saliedēts, ritmiski strādājošs kolektīvs (ap 50 cilvēku) – augsti kvalificēti speciālisti, kuri mīl savu darbu, kuriem ir bagāta pieredze visdažādāko betona un dzelzsbetona konstrukciju izgatavošanā. Mūsu speciālistu kvalifikācija ļauj apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes.


Vairāk

Produkcija:

 • betons
 • pamati
 • dzelzsbetona pontoni
 • betona balstu pamati
 • pārsedzes
 • grodi
 • kanalizācijas aku vāki
 • bloki lietus ūdens uztvērējiem u.c.

Vairāk

Atslēgvārdi

Betona pamatu bloki, Betons, Betona piegāde, Akas grodi, Aku grodi, Dzelzsbetona konstrukcijas.

Preču betons, java, dzelzsbetona, dzelzsbetona izstrādājumi, balstu, pamati, akas telekomunikācijām, pamatu bloki, dzelzsbetona grodi, aku grodi, kanalizācijas grodi, grodu pamati, grodu vāki, lūkas, lūku vāki, vāki, durvju un logu aiļu pārsedzes, starpstāvu pārseguma plakne, PP10, lietusuztvērēji, ceļu trotuāru apmales, keramzītbloki, piegāde objektā, izkraušana, frontālo iekrāvēju noma, keramzītbetona pārsedzes, pontoni, STABU pamati, ražošana, piegāde, transporta, betons, nestandarta izstrādājumi, plāksnes, kāpnes, keramzīta pārsedzes, būvjava, logu aiļu pārsedzes, durvju aiļu pārsedzes, betons ar rupjām dolomīta šķembām, betons ar smalkām dolomīta šķembām, javas maisījums, transportbetons, hidrotehtoniskais betons, pārsedzes lielākām slodzēm, pārsedzes mazākām slodzēm, dzelzsbetona pamatu pēdas, kanalizācijai, grodi, grodi ar pamatni, konusveida grodi, papildus gredzeni, pārsedzes plātnes, pārejas pārseguma plātne, saliekamie cilindriskie aku elementi, dzelzsbetona lūku vāki, lietus uztvērēji, saliekami lietus uztvērēji, dzelzsbetona pontoni, peldošās piestātnes, betona balstu pamati, balstu pamati, dzelzsbetona izstrādājumi pēc pasūtītāja specifikācijas, starpstāvu pārseguma plāksnes, telekomunikācijai, dzelzsbetona akas telekomunikācijām, aku elementi, balsta gredzeni, eskavatora pakalpojumi, iekrāvēja pakalpojumi, KOMATSU pakalpojumi. Pamata, transportbetona ražotne, maisījumi, sūkņi, dzelzsbetons.


Vairāk

Mājas lapa internetā