building.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi37
Nozares raksti32591
Relock, Raiņa 10-2.stāvs, Rēzekne, LV-4601

Foto 97

Bīdāmās sistēmas
Durvis
Durvis un vārti
Paceļamie vārti
Ārdurvis
"Relock", SIA, Veikals
Durvis
Logi
"Relock", SIA, Veikals

Kontakti

 1. +371 24205000
 2. relock@inbox.lv
 3. +371 27311027
 4. relock.eu@gmail.com
 5. +371 26107288
 6. serviss.relock@gmail.com
 7. https://relock.lv/

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

 • P.900-1800
 • O.900-1800
 • T.900-1800
 • C.900-1800
 • P.900-1800
 • S.900-1300
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 42403038288
 2. LV42403038288
 3. 16.09.2015
 4. Rūpnīcas iela 5B – 18, Rēzekne, LV-4604
 5. 2021

Par SIA "Relock"

Lielākā vērtība ir cilvēks. Mūsu komanda ar savu pieredzi, iemaņām un dzīvesprieku sniegs savam klientam konsultāciju un palīdzēs piemeklēt labāko risinājumu.

Uzņēmums ir ar vairāku gadu pieredzi logu, durvju vārtu un žalūziju ražošanas un uzstādīšanas nozarē.

Ir pabeigti neskaitāmi objekti juridiskām un privātpersonām. Izstrādāti un izgatavoti nestandarta risinājumi.

Mums ir svarīgs katrs klients, tāpēc nodrošinām individuālu pieeju ikkatram. Mazs vai liels pasūtījums, nav svarīgi, jo darbus izpildīsim kvalitatīvi un pilnā apmērā tā, lai Jūs būtu pilnībā gandarīti ar rezultātu un būtu drošs, ka izdarīta īstā izvēle.

Esam Torex zīmola oficiālie pārstāvji Latgalē.

 


Vairāk

SIA "Relock" piedāvā:

 • PVC, koka, alumīnija logus un durvis, metāla un alumīnija ugunsdrošās durvis, paceļamos garāžu un industriālos vārtus, automātiku, metāla konstrukcijas, durvju, logu un vārtu furnitūru.

Vairāk

HORMANN

 • Esam oficiālie HORMANN pārstāvji. Hormann durvis un vārti - tā ir vācu kvalitāte par pieejamu cenu un ar mūsdienīgiem risinājumiem. Vārtus var aprīkot ar automātiku un ir liels daudzums vizuālo risinājumu.
 • Durvis un vārti Hormann ideāli iederēsies Jūsu mājai.
 • Bezmaksas mērīšana un piegāde pa pilsētu. 

Vairāk

Atslēgvārdi

Durvju tirdzniecība Rēzeknē, logu tirdzniecība Rēzeknē, vārtu tirdzniecība Rēzeknē, žalūziju tirdzniecība Rēzeknē, metāla kalumi, kalumi no metāla Rēzeknē, žogu tirdzniecība Rēzeknē, kur nopirkt logus Rēzeknē, kur nopirkt durvis Rēzeknē, kur nopirkt žogu Rēzeknē, metāla žogi Rēzeknē, Aluplast PVC logi, Geolan PVC logi, koka logi Rēzeknē, koka durvis Rēzeknē, PVC durvis Rēzeknē, metāla durvis, finiera durvis, ugunsdrošības durvis, ārdurvis, iekšdurvis, laminētas durvis, garantija, apdare, montāža, ārējas palodzes, iekšējas palodzes, žalūzijas, rullo žalūzijas, vertikālas žalūzijas, horizontālas žalūzijas, kasešu žalūzijas, garāžu vārti, bīdāmie vārti, PVC logi, PVC durvis, stiklapaketes, bezmaksas konsultācijas, Torex durvis, Torex metāla durvis, Torex durvis Rēzeknē, žogi, izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, garāžas vārti, paceļamie vārti, paceļamo vārtu automātika, automātiskie vārti, paneļu vārti, noliktavu un angāru vārti, noliktavu vārti, angāru vārti, vārti saimniecības ēkām, tehnikas novietnēm, vārti tehnikas novietnēm, tirdzniecības bāzēm, vārti tehnikas bāzēm, vārtu komplektēšana, vārti ar logiem, vārti ar durtiņām, vārti ar durvīm, vārti ar dažāda veida atslēgām, vārti ar manuālo ķēdes reduktoru, vārti ar reduktoru, vārti ar stiprības ribām, vārtu krāsu toņi, pēc RAL krāsu kataloga, vārtu serviss, vārtu remonts, vārtu garantija, vārtu apkalpošana, vārtu pasūtīšana, paceļamo vārtu ražošana, bīdāmo vārtu ražošana, durvju ražošana, durvju uzstādīšana, garantija, garantija vārtiem, industriālie vārti, metāla vārti, vārti un žogi, industriālie garāžu vārti, logi Rēzeknē, durvis Rēzeknē, garāžu vārti Rēzeknē, metāla durvis Rēzeknē, žalūzijas Rēzeknē, ugunsdrošas durvis Rēzeknē, logi Rīgā, koka logi Rīgā, koka durvis Rīgā, PVC logi Rīgā, ugunsdrošas durvis Rīgā žalūzijas Rīgā


Vairāk

Preču zīmes

Mājas lapa internetā