building.lv skaitļos

Lietotāji online35
Aktīvie uzņēmumi20794
Nozares ziņas33086
Valmierā prezentē grāmatu "Siltuma un elektrības taupīšana mājoklī" : building.lv - par būvniecību Latvijā

Valmierā prezentē grāmatu "Siltuma un elektrības taupīšana mājoklī"

Grāmatu "Mājokļu aģentūra" kopā ar sadarbības partneriem izdevusi projekta "Mājokļu energoefektivitāte 2003" ietvaros.

"Mājokļu aģentūra" Valmierā šodien prezentēs grāmatu "Siltuma un elektrības taupīšana mājoklī", aģentūru LETA informēja aģentūras projektu nodaļas vadītāja Ilze Ķirse.

Grāmatu "Mājokļu aģentūra" kopā ar sadarbības partneriem izdevusi projekta "Mājokļu energoefektivitāte 2003" ietvaros.

Grāmata paredzēta daudzdzīvokļu ēku pārvaldniekiem un apsaimniekotājiem, kā arī ikvienam interesentam siltuma un elektrības apgaismojuma taupīšanas jautājumos.

Grāmatā iekļauta informācija par to, kā veidojas siltumenerģijas un elektroenerģijas patēriņš mājoklī, un piedāvāti risinājumi, kā patēriņu samazināt.

Viens no izdevuma finansiālajiem atbalstītājiem ir Vides fonda un Starptautiskās finanšu korporācijas programma "Efektīva apgaismojuma iniciatīva", kuras galvenais mērķis ir samazināt globālo sasilšanu izraisošo gāzu daudzumu, ieviešot energoefektīvu apgaismojumu.

Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.